SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (92x)
STŘELCI B-tým
ODKAZY TÝMY
3620SK Žatčany
2964SK Újezd u Brna
2425SK Křenovice
2079Čechie Zastávka
1967TJ Šaratice
1949FC Slovan Brno
1941SK Šlapanice
1898SK Tuřany
1877FC Pálava Mikulov
1875TJ Tatran Kohoutovice
1843Sokol Babice nad Svitavou
1788RAFK Rajhrad
1706FC Veselí nad Moravou
1676TJ Ochoz u Brna
1654SK Měnín
1624SK MOGUL Vacenovice
1621MFK Modřice
1594TJ AGRO Milotice
1531FC Ivančice
1502TJ Sokol Podolí u Brna
1481SK Žarošice
1408ASA ES Únanov
1370FC Sokol Lovčice
1359FK Ořechov
1349FC Hustopeče
1347SK Vojkovice
1334SK Blučina
1329FC Židlochovice
1325TJ Sokol Otnice
1322Družstevník Starý Poddvorov
1312FK Hrušovany u Brna
1307SK Moutnice
1283SK Dolní Kounice
1246Sokol Hroznová Lhota
1243FC CVM Mokrá-Horákov
1242TJ Tatran Starý Lískovec
1234Sokol Troubsko
1226SK Slatina
1223 Blažovice
1221Sokol Žabčice
1215FC Čebín
1200SK Prace
1200Sokol Těšany
1150FC Rosice
1138FC Svratka Brno
1100Sokol Kněždub
1089 MCV Brno
1020FK SAZ Blatnice
1003TJ Sokol Kobylnice
989FK Sokol Japo Střelice
965FC Nordic Brno
954 Rajhradice
953TJ Viktoria Želešice
936SK Bošovice
897SK Moravská Slavia Brno
892Lokomotiva Horní Heršpice
833TJ Sokol Novosedly
680FC Dosta Bystrc-Kníničky
581TJ Sokol Přímětice
550FK Znojmo IE
504TJ Družstevník Nikolčice
482 Jevišovice
462TJ Sokol Tasovice
449TJ Tatran Bohunice
397TJ Sokol Hevlín
390FC Moravský Krumlov
379FC Sparta Brno
365FC Miroslav
354TJ Sokol Pohořelice
332FC Medlánky
54FC Kuřim
53FK Hodonín
51 ČAFC Židenice
49FC Boskovice
46OFS Břeclav
39FKM Kahan
37TJ Sokol Velké Němčice
37SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
A-tým
-
TypKoloDatumDomácíHosté
Př.1SO 29.07. 16:30Újezd A
1:5
Bosonohy 48x
P1NE 30.07. 17:00Újezd A
4:4
Křenovice 60x
Př.2ST 02.08. 18:00Újezd A
2:4
Nikolčice 19x
P2NE 06.08. 17:00Újezd A
1:2
Bohunice 42x
S1NE 13.08. 16:30Újezd A
0:2
Pohořelice 36x
S2NE 20.08. 16:30Horní Kounice
:
Újezd A 0x
S3NE 27.08. 16:30Újezd A
:
Slovan Brno 0x
S4NE 03.09. 16:30Moravský Krumlov
:
Újezd A 0x
S5NE 10.09. 16:00Újezd A
:
Tuřany 0x
S6NE 17.09. 16:00Zbraslav
:
Újezd A 0x
S7NE 24.09. 15:30Újezd A
:
Hevlín 0x
S8NE 01.10. 15:00Jevišovice
:
Újezd A 0x
S9NE 08.10. 15:00Kohoutovice
:
Újezd A 0x
S10NE 15.10. 15:00Újezd A
:
Šatov 0x
S11NE 22.10. 14:30Jundrov
:
Újezd A 0x
S12NE 29.10. 14:00Újezd A
:
Blížkovice 0x
S13NE 05.11. 14:00Mikulovice
:
Újezd A 0x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.SO David Jedlička 1 55' 0 0 0 --
2.SO Petr Kalvoda 1 90' 0 0 0 --
3.SZ Martin Hanuš 1 90' 0 0 0 --
4.LZ Pavel Staňa 1 90' 0 0 0 --
5.BR Marcel Nováček 1 90' 1 0 0 --
6.SZ Jakub Kamenický 1 35' 0 0 0 --
7.PU David Líska 1 80' 0 0 0 --
8.LZ Viktor Fraj 1 90' 0 0 0 --
9.LO Vladimír Nedoma 1 10' 0 0 0 --
10.PO David Pospíšil 1 90' 0 0 0 --
11.SZ Filip Čáp 1 90' 0 0 0 --
12.SO Jiří Chlubný 1 90' 0 0 0 --
13.SZ Michal Jedlička 1 82' 0 0 0 --
14.PU Marek Šenkýř 1 8' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák