SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (1457x)
STŘELCI B-tým
1. Daniels James Sherlock 18
2. Jiri Hudec 5
3. David Líska 5
4. Zdenek Máca 4
5. Marek Šenkýř 4
6. Viktor U 4
7. Ivan Rigler 4
8. Filip Čáp 3
9. Marek Novotný 3
10. Jiří Chlubný 2
11. Jakub Florián 2
12. Filip Houra 2
13. Ondřej Nečas 2
14. Dušan Tošič 1
15. Jakub Kamenický 1
16. David Staňa 1
17. Vladimír Nedoma 1
18. Vít Hlavoň 1
19. Radek Řeřicha 1
20. Jiří Kašparovský 1
21. Pavel Staňa 1
22. Vojtěch Blaho 1
ODKAZY TÝMY
4257SK Žatčany
4148SK Újezd u Brna
3373SK Křenovice
2903Čechie Zastávka
2720SK Tuřany
2691FC Slovan Brno
2683TJ Tatran Kohoutovice
2680FC Pálava Mikulov
2627TJ Šaratice
2560SK Šlapanice
2519RAFK Rajhrad
2494FC Veselí nad Moravou
2439SK Měnín
2384FC Ivančice
2274Sokol Babice nad Svitavou
2237TJ AGRO Milotice
2192SK MOGUL Vacenovice
2178MFK Modřice
2170TJ Ochoz u Brna
2156TJ Sokol Podolí u Brna
2088FC Hustopeče
1973SK Žarošice
1965ASA ES Únanov
1939FK Ořechov
1890FC Sokol Lovčice
1883FC Židlochovice
1868TJ Sokol Otnice
1853SK Blučina
1822SK Vojkovice
1792Sokol Troubsko
1765FK Hrušovany u Brna
1764SK Moutnice
1751Družstevník Starý Poddvorov
1740SK Slatina
1731Sokol Hroznová Lhota
1731FC Svratka Brno
1721FC Rosice
1703TJ Tatran Starý Lískovec
1692 Blažovice
1690FC CVM Mokrá-Horákov
1683Sokol Žabčice
1675SK Dolní Kounice
1668Sokol Těšany
1634FC Čebín
1599SK Prace
1566Lokomotiva Horní Heršpice
1545TJ Sokol Novosedly
1508 Rajhradice
1507 MCV Brno
1502Sokol Kněždub
1486TJ Sokol Kobylnice
1475SK Moravská Slavia Brno
1472FK Sokol Japo Střelice
1437FC Nordic Brno
1426FK SAZ Blatnice
1400SK Bošovice
1354TJ Viktoria Želešice
1308FK Znojmo IE
1090FC Dosta Bystrc-Kníničky
1058 Jevišovice
1050TJ Sokol Pohořelice
1012TJ Sokol Přímětice
952TJ Družstevník Nikolčice
939TJ Tatran Bohunice
928FC Moravský Krumlov
878TJ Sokol Tasovice
877TJ Sokol Hevlín
868FC Sparta Brno
851FC Miroslav
815 ČAFC Židenice
778FC Medlánky
734FC Boskovice
723FKM Kahan
707OFS Břeclav
598FC Kuřim
545FK Hodonín
519TJ Sokol Velké Němčice
442SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
A-tým
-
TypKoloDatumDomácíHosté
Př.1NE 22.07. 10:00Křepice
5:1
Újezd A 303x
1xMichal Horňák,
P1NE 29.07. 17:00Újezd A
2:2
Měnín 308x
1xMichal Horáček, 1xMichal Horňák,
Př.2NE 05.08. 17:00Újezd A
1:7
Slovan Brno 286x
1xMichal Horňák,
S2NE 12.08. 17:00Újezd A
1:1
Veverská Bítýška 275x
1xJiří Kašparovský,
S3SO 18.08. 16:30Blížkovice
3:2
Újezd A 269x
1xJiří Chlubný, 1xMichal Horňák,
S4NE 26.08. 17:00Újezd A
4:0
Horní Kounice 272x
2xMichal Horáček, 1xJiří Kašparovský, 1xMichal Horňák,
S5NE 02.09. 16:30Želešice
5:1
Újezd A 273x
1xPetr Kalvoda,
S6NE 09.09. 16:30Újezd A
7:1
Jevišovice 319x
2xJiří Kašparovský, 2xMichal Horáček, 1xMichal Jedlička, 1xMartin Hanuš,
S7NE 16.09. 16:00Znojmo IE
2:2
Újezd A 245x
1xJiří Kašparovský, 1xMichal Horáček,
S8NE 23.09. 15:30Újezd A
2:2
Šatov 243x
2xMichal Horáček,
S9SO 29.09. 15:00TJ Přibice
2:1
Újezd A 232x
1xMichal Horáček,
S10NE 07.10. 15:00Újezd A
0:1
Pohořelice 202x
S11SO 13.10. 15:00Tuřany
5:1
Újezd A 208x
1xJakub Kamenický,
S12NE 21.10. 14:30Újezd A
1:1
Moravský Krumlov 224x
1xMichal Jedlička,
S13NE 28.10. 14:00Únanov
1:5
Újezd A 233x
2xMichal Horňák, 1xJiří Chlubný, 1xPavel Staňa, 1xMartin Hanuš,
S1SO 03.11. 14:00Podolí u Brna
1:1
Újezd A 211x
Př.1NE 10.02. 14:00Újezd A
3:3
Horní Heršpice 137x
1xDavid Líska, 1xDaniels James Sherlock, 1xMichal Horňák,
Př.2NE 17.02. 13:00Újezd A
1:5
Velké Bílovice 118x
1xMartin Hanuš,
Př.3NE 24.02. 14:00Újezd A
1:1
Křenovice 91x
Př.4SO 02.03. 16:00Újezd A
1:3
Měnín 137x
1xDaniels James Sherlock,
S5SO 09.03. 13:00Újezd A
3:2
Boskovice 78x
Soupeř Vrbice
S14NE 24.03. 15:00Veverská Bítýška
1:2
Újezd A 116x
2xMichal Horáček,
S15NE 31.03. 15:00Újezd A
1:1
Blížkovice 108x
1xMichal Horňák,
S16SO 06.04. 15:30Horní Kounice
4:1
Újezd A 94x
1xMichal Horáček,
S17NE 14.04. 15:30Újezd A
0:2
Želešice 76x
S18SO 20.04. 16:00Jevišovice
1:2
Újezd A 66x
1xMichal Horáček, 1xPetr Slováček,
S19NE 28.04. 16:00Újezd A
3:1
Znojmo IE 67x
2xMichal Horáček, 1xPetr Slováček,
S20NE 05.05. 17:00Šatov
0:4
Újezd A 57x
2xPetr Slováček, 1xMichal Horáček, 1xEda Kotouček,
S21NE 12.05. 17:00Újezd A
1:2
TJ Přibice 51x
1xMichal Horáček,
S22SO 18.05. 17:00Pohořelice
1:0
Újezd A 48x
S23NE 26.05. 17:00Újezd A
5:4
Tuřany 45x
2xMichal Horáček, 1xPetr Slováček, 1xEda Kotouček, 1xMichal Horňák,
S24NE 02.06. 17:00Moravský Krumlov
1:1
Újezd A 25x
1xPetr Slováček,
S25NE 09.06. 17:00Újezd A
2:2
Únanov 28x
1xPavel Staňa, 1xEda Kotouček,
S26SO 15.06. 14:00Újezd A
3:5
Podolí u Brna 19x
1xPetr Slováček, 1xMartin Hanuš, 1xPřema Polák,
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.LU Michal Horáček 19 1526' 6 0 18 --
2.SZ Petr Slováček 15 1305' 0 0 7 --
3.SZ Michal Horňák 22 1921' 6 0 6 --
4.SU Jiří Kašparovský 18 1140' 3 0 5 --
5.SZ Martin Hanuš 22 1790' 3 0 3 --
6.LU Eda Kotouček 19 1574' 4 0 3 --
7.SO Michal Jedlička 24 1881' 8 1 2 --
8.LZ Pavel Staňa 24 1386' 1 1 2 --
9.SO Jiří Chlubný 24 2127' 1 0 2 --
10.SO Petr Kalvoda 23 1509' 4 0 1 --
11.SZ Jakub Kamenický 19 1012' 1 1 1 --
12.SZ Přema Polák 12 1076' 0 0 1 --
13.PO Zdenek Máca 1 20' 0 0 0 --
14.PU Marek Šenkýř 7 174' 0 0 0 --
15.PU Viktor Fraj 16 1382' 4 0 0 --
16.PU Jakub Máša 18 1140' 3 0 0 --
17.LZ Daniels James Sherlock 4 19' 0 0 0 --
18.SZ Filip Čáp 21 1311' 4 0 0 --
19.BR Jiří Šplouchal 2 180' 0 0 0 --
20.SO Dušan Tošič 9 397' 0 0 0 --
21.SO David Jedlička 1 25' 0 0 0 --
22.LZ Vít Hlavoň 1 24' 0 0 0 --
23.LO Vladimír Nedoma 1 12' 0 0 0 --
24.PO David Staňa 15 497' 2 0 0 --
25.SU Michael Klika 3 36' 1 0 0 --
26.BR Marcel Nováček 25 2195' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák