SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (993x)
STŘELCI B-tým
1. Marek Šenkýř 3
2. Marek Novotný 2
3. Zdenek Máca 1
4. David Líska 1
5. Filip Čáp 1
6. Vít Hlavoň 1
7. David Staňa 1
ODKAZY TÝMY
3996SK Žatčany
3747SK Újezd u Brna
2939SK Křenovice
2509Čechie Zastávka
2359TJ Šaratice
2315SK Tuřany
2306FC Slovan Brno
2294TJ Tatran Kohoutovice
2269SK Šlapanice
2252FC Pálava Mikulov
2131Sokol Babice nad Svitavou
2129RAFK Rajhrad
2101SK Měnín
2099FC Veselí nad Moravou
2003TJ Ochoz u Brna
1997TJ AGRO Milotice
1994FC Ivančice
1953SK MOGUL Vacenovice
1942MFK Modřice
1898TJ Sokol Podolí u Brna
1770SK Žarošice
1735FC Hustopeče
1709ASA ES Únanov
1691FK Ořechov
1690SK Blučina
1666FC Sokol Lovčice
1664SK Vojkovice
1639FC Židlochovice
1624TJ Sokol Otnice
1602Družstevník Starý Poddvorov
1579FK Hrušovany u Brna
1568Sokol Troubsko
1551SK Moutnice
1548SK Dolní Kounice
1545TJ Tatran Starý Lískovec
1543Sokol Hroznová Lhota
1508SK Slatina
1502FC Svratka Brno
1493 Blažovice
1492FC CVM Mokrá-Horákov
1474Sokol Žabčice
1474FC Rosice
1459FC Čebín
1458SK Prace
1456Sokol Těšany
1347Sokol Kněždub
1319Lokomotiva Horní Heršpice
1310 MCV Brno
1258FK Sokol Japo Střelice
1247TJ Sokol Kobylnice
1244 Rajhradice
1238FK SAZ Blatnice
1227FC Nordic Brno
1216TJ Sokol Novosedly
1209TJ Viktoria Želešice
1194SK Moravská Slavia Brno
1183SK Bošovice
947FK Znojmo IE
903FC Dosta Bystrc-Kníničky
824 Jevišovice
813TJ Sokol Přímětice
756TJ Sokol Tasovice
753TJ Družstevník Nikolčice
733TJ Tatran Bohunice
732FC Moravský Krumlov
705TJ Sokol Pohořelice
695TJ Sokol Hevlín
680FC Sparta Brno
651FC Miroslav
567FC Medlánky
468FC Boskovice
453 ČAFC Židenice
380FC Kuřim
370OFS Břeclav
365FKM Kahan
313FK Hodonín
296TJ Sokol Velké Němčice
275SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
B-tým
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S2SO 11.08. 17:00Újezd B
2:2
Blažovice 71x
1xZdenek Máca, 1xMarek Šenkýř,
S3NE 19.08. 16:30Měnín
7:1
Újezd B 50x
1xMarek Šenkýř,
S4SO 25.08. 16:30Újezd B
4:0
Opatovice 131x
2xMarek Novotný, 1xFilip Čáp, 1xMarek Šenkýř,
S5NE 02.09. 16:30Těšany
2:1
Újezd B 33x
1xVít Hlavoň,
S6SO 08.09. 16:30Újezd B
1:4
Kobylnice 35x
1xDavid Staňa,
S7NE 16.09. 16:00Blučina
0:1
Újezd B 25x
1xDavid Líska,
S8SO 22.09. 15:30Újezd B
:
Hrušovany u Brna 0x
S9NE 30.09. 15:00Rajhradice
:
Újezd B 0x
S10SO 06.10. 15:00Újezd B
:
Pozořice 0x
S11NE 14.10. 15:00Modřice
:
Újezd B 0x
S12SO 20.10. 14:30Újezd B
:
Židlochovice 0x
S13NE 28.10. 14:00Ořechov
:
Újezd B 0x
S1NE 04.11. 14:30Moutnice
:
Újezd B 0x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.PU Marek Šenkýř 4 338' 0 0 3 --
2.LU Marek Novotný 3 120' 0 0 2 --
3.PO Zdenek Máca 5 450' 2 0 1 --
4.PO David Staňa 2 160' 1 0 1 --
5.LZ Vít Hlavoň 6 434' 0 0 1 --
6.SZ Filip Čáp 1 78' 0 0 1 --
7.PU David Líska 2 180' 0 0 1 --
8.LZ Petr Blaho 1 90' 0 0 0 --
9.SZ Tomaš Kachlík 4 196' 0 0 0 --
10.LZ Marek Hošman 4 234' 0 0 0 --
11.BR Marcel Nováček 1 90' 0 0 0 --
12.BR Jiří Šplouchal 1 90' 0 0 0 --
13.PU Martin Petlák 1 35' 0 0 0 --
14.PU Viktor U 1 90' 0 0 0 --
15.PZ Vitezslav Jahn 2 45' 0 0 0 --
16.SO Dušan Tošič 1 45' 0 0 0 --
17.LU Marcel Krejčí ml. 4 126' 0 0 0 --
18.LZ Filip Houra 5 410' 2 0 0 --
19.BR Martin Kozák 3 270' 0 0 0 --
20.LU Ivan S 1 6' 0 0 0 --
21.SZ Petr Sedmik 1 22' 0 0 0 --
22.SZ Petr Slezák 1 90' 0 0 0 --
23.LO Jakub Kravčík 3 225' 0 0 0 --
24.SZ Jiri Hudec 4 312' 0 0 0 --
25.LO Ondřej Nečas 1 39' 1 0 0 --
26.LO Vladimír Nedoma 4 141' 0 0 0 --
27.LU Jakub Florián 6 510' 1 0 0 --
28.LO Lukáš Prochazka 2 40' 0 0 0 --
29.LZ Jiří Nečas 4 360' 0 0 0 --
30.LZ Daniels James Sherlock 6 514' 0 0 0 --
31.SO Štěpán Binek 1 90' 0 0 0 --
32.LO Jaroslav Kalvoda 1 90' 1 0 0 --
33.SU Radek Řeřicha 1 20' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák