SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (1267x)
STŘELCI Dorost st.
1. Tomáš Havránek 1
2. Ivo Urban 1
ODKAZY TÝMY
4185SK Žatčany
4020SK Újezd u Brna
3239SK Křenovice
2801Čechie Zastávka
2611SK Tuřany
2581TJ Tatran Kohoutovice
2563FC Slovan Brno
2556FC Pálava Mikulov
2555TJ Šaratice
2504SK Šlapanice
2420RAFK Rajhrad
2375FC Veselí nad Moravou
2364SK Měnín
2296FC Ivančice
2235Sokol Babice nad Svitavou
2178TJ AGRO Milotice
2131SK MOGUL Vacenovice
2127MFK Modřice
2126TJ Ochoz u Brna
2099TJ Sokol Podolí u Brna
2046FC Hustopeče
1929SK Žarošice
1906ASA ES Únanov
1878FK Ořechov
1832FC Sokol Lovčice
1820FC Židlochovice
1815SK Blučina
1805TJ Sokol Otnice
1787SK Vojkovice
1740Sokol Troubsko
1720FK Hrušovany u Brna
1712Družstevník Starý Poddvorov
1708SK Moutnice
1682Sokol Hroznová Lhota
1681SK Slatina
1680FC Svratka Brno
1666TJ Tatran Starý Lískovec
1652FC Rosice
1638SK Dolní Kounice
1635Sokol Žabčice
1634FC CVM Mokrá-Horákov
1634 Blažovice
1609Sokol Těšany
1599FC Čebín
1560SK Prace
1499Lokomotiva Horní Heršpice
1457Sokol Kněždub
1457 MCV Brno
1448TJ Sokol Novosedly
1428 Rajhradice
1421TJ Sokol Kobylnice
1405FK Sokol Japo Střelice
1399SK Moravská Slavia Brno
1384FC Nordic Brno
1380FK SAZ Blatnice
1338SK Bošovice
1319TJ Viktoria Želešice
1225FK Znojmo IE
1041FC Dosta Bystrc-Kníničky
1001 Jevišovice
957TJ Sokol Pohořelice
957TJ Sokol Přímětice
900TJ Družstevník Nikolčice
880TJ Tatran Bohunice
871FC Moravský Krumlov
848TJ Sokol Tasovice
834TJ Sokol Hevlín
821FC Sparta Brno
801FC Miroslav
730FC Medlánky
728 ČAFC Židenice
663FC Boskovice
620FKM Kahan
617OFS Břeclav
533FC Kuřim
476FK Hodonín
462TJ Sokol Velké Němčice
385SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
B-tým
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S2SO 11.08. 17:00Újezd B
2:2
Blažovice 176x
1xZdenek Máca, 1xMarek Šenkýř,
S3NE 19.08. 16:30Měnín
7:1
Újezd B 197x
1xMarek Šenkýř,
S4SO 25.08. 16:30Újezd B
4:0
Opatovice 256x
2xMarek Novotný, 1xFilip Čáp, 1xMarek Šenkýř,
S5NE 02.09. 16:30Těšany
2:1
Újezd B 192x
1xVít Hlavoň,
S6SO 08.09. 16:30Újezd B
1:4
Kobylnice 159x
1xDavid Staňa,
S7NE 16.09. 16:00Blučina
0:1
Újezd B 170x
1xDavid Líska,
S8SO 22.09. 15:30Újezd B
1:5
Hrušovany u Brna 144x
1xDaniels James Sherlock,
S9NE 30.09. 15:00Rajhradice
5:5
Újezd B 147x
1xFilip Houra, 1xPavel Staňa, 1xDavid Líska, 1xDaniels James Sherlock, 1xIvan Rigler,
S10SO 06.10. 15:00Újezd B
4:0
Pozořice 301x
1xFilip Houra, 1xMarek Šenkýř, 1xJiri Hudec, 1xIvan Rigler,
S11SO 13.10. 15:00Modřice
4:1
Újezd B 152x
1xDaniels James Sherlock,
S12SO 20.10. 14:30Újezd B
3:1
Židlochovice 151x
1xDavid Líska, 1xDaniels James Sherlock, 1xVojtěch Blaho,
S13NE 28.10. 14:00Ořechov
5:2
Újezd B 130x
1xDušan Tošič,
S1NE 04.11. 14:30Moutnice
1:4
Újezd B 116x
3xDaniels James Sherlock, 1xJakub Florián,
S14NE 24.03. 15:00Blažovice
5:2
Újezd B 18x
1xZdenek Máca, 1xMarek Novotný,
S15SO 30.03. 15:00Újezd B
:
Měnín 0x
S16NE 07.04. 15:30Opatovice
:
Újezd B 0x
S17SO 13.04. 15:30Újezd B
:
Těšany 0x
S18NE 21.04. 16:00Kobylnice
:
Újezd B 0x
S19SO 27.04. 16:00Újezd B
:
Blučina 0x
S20SO 04.05. 16:30Hrušovany u Brna
:
Újezd B 0x
S21SO 11.05. 16:30Újezd B
:
Rajhradice 0x
S22SO 18.05. 13:30Pozořice
:
Újezd B 0x
S23SO 25.05. 16:30Újezd B
:
Modřice 0x
S24SO 01.06. 17:00Židlochovice
:
Újezd B 0x
S25SO 08.06. 17:00Újezd B
:
Ořechov 0x
S26SO 15.06. 17:00Újezd B
:
Moutnice 0x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.LZ Daniels James Sherlock 13 1121' 1 0 7 --
2.PU Marek Šenkýř 9 740' 1 0 4 --
3.LU Marek Novotný 7 363' 0 0 3 --
4.PU David Líska 7 585' 3 0 3 --
5.PO Zdenek Máca 11 963' 4 1 2 --
6.LU Ivan Rigler 7 211' 0 0 2 --
7.LZ Filip Houra 11 915' 3 0 2 --
8.SZ Jiri Hudec 10 750' 2 0 1 --
9.SO Dušan Tošič 6 458' 1 0 1 --
10.PO Vojtěch Blaho 4 257' 0 0 1 --
11.LU Jakub Florián 13 1140' 2 0 1 --
12.LZ Vít Hlavoň 13 1016' 2 0 1 --
13.SZ Filip Čáp 2 123' 0 0 1 --
14.LZ Pavel Staňa 2 127' 0 0 1 --
15.PO David Staňa 6 460' 2 0 1 --
16.SZ Petr Slezák 1 90' 0 0 0 --
17.LO Jaroslav Kalvoda 1 90' 1 0 0 --
18.LO Ondřej Nečas 3 119' 2 0 0 --
19.BR Jiří Šplouchal 1 90' 0 0 0 --
20.LO Vladimír Nedoma 8 388' 1 0 0 --
21.SZ Petr Sedmik 1 22' 0 0 0 --
22.PU Martin Petlák 1 35' 0 0 0 --
23.LO Jakub Kravčík 4 262' 0 0 0 --
24.SZ Stanislav Polouček 1 32' 0 0 0 --
25.SO Štěpán Binek 3 270' 0 0 0 --
26.SU Radek Řeřicha 2 52' 0 0 0 --
27.LO Lukáš Prochazka 2 40' 0 0 0 --
28.SO Petr Kalvoda 1 63' 0 0 0 --
29.LZ Jiří Nečas 6 521' 0 0 0 --
30.LZ Marek Hošman 8 430' 0 0 0 --
31.LU František Pejř 1 90' 0 0 0 --
32.BR Marcel Nováček 2 180' 0 0 0 --
33.SZ Tomaš Kachlík 6 307' 0 0 0 --
34.BR Martin Kozák 10 900' 1 0 0 --
35.PZ Vitezslav Jahn 4 71' 0 0 0 --
36.LU Marcel Krejčí ml. 7 166' 0 0 0 --
37.PZ Filip Máca 1 58' 0 0 0 --
38.PU Viktor U 1 90' 0 0 0 --
39.PZ Patrik Klapal 1 58' 0 0 0 --
40.SZ Jakub Kamenický 2 180' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák