OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
Týmové zprávy B-tým
Zápasy B-tým
-
Sezóna:
TypKoloDatumDomácíHosté
P1NE 02.08. 17:00Újezd B
3:5
Blažovice 91x
1xJiří Kašparovský, 1xMartin Bílek, 1xVít Hlavoň,
S1NE 09.08. 17:00Újezd B
2:1
Přísnotice 93x
1xDušan Tošič, 1xAdam Kroupa,
S2SO 15.08. 15:00Moutnice
8:2
Újezd B 95x
1xFilip Houra, 1xFilip Čáp,
S3NE 23.08. 17:00Újezd B
1:3
Viničné Šumice 59x
1xDaniels James Sherlock,
S4NE 30.08. 16:30Ochoz u Brna
3:1
Újezd B 46x
1xDušan Tošič,
S5NE 06.09. 16:00Újezd B
4:3
Žabčice 53x
2xEda Kotouček, 1xDušan Tošič, 1xMarek Novotný,
S6SO 12.09. 16:00Hrušovany u Brna
11:0
Újezd B 58x
S7NE 20.09. 15:30Újezd B
1:5
Rajhrad 49x
1xMarek Šenkýř,
S8NE 27.09. 13:15Těšany
0:4
Újezd B 37x
S9NE 04.10. 15:00Újezd B
2:2
Podolí u Brna 31x
1xMarek Šenkýř, 1xMichal Jedlička,
S10NE 11.10. 14:00Újezd B
1:3
Babice nad Svitavou 32x
1xMichal Odehnal,
S11NE 18.10. 14:30Šlapanice
:
Újezd B 6x
odloženo
S12NE 25.10. 11:30Újezd B
:
Mokrá-Horákov 1x
odloženo
S13SO 31.10. 14:00Židlochovice
:
Újezd B 0x
Sezóní statistiky
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.LZ Eda Kotouček 2 126' 1 0 2 --
2.PU Marek Šenkýř 7 620' 0 0 2 --
3.SO Dušan Tošič 6 431' 1 0 2 --
4.SZ Adam Kroupa 5 442' 1 0 1 --
5.SO Michal Jedlička 1 90' 1 0 1 --
6.LZ Filip Houra 6 136' 0 0 1 --
7.SU Daniels James Sherlock 8 519' 0 0 1 --
8.SO Michal Odehnal 6 540' 1 0 1 --
9.LO Filip Čáp 3 217' 0 0 1 --
10.LU Marek Novotný 4 130' 0 0 1 --
11.LU František Pejř 6 453' 0 0 0 --
12.PO Zdenek Máca 3 123' 2 1 0 --
13.LZ Jiří Nečas 2 132' 0 0 0 --
14.SU Rustam Mikojan 1 90' 0 0 0 --
15.LO Vladimír Nedoma 7 374' 1 0 0 --
16.PO David Pospíšil 3 183' 1 0 0 --
17.SO Petr Kalvoda 3 270' 1 0 0 --
18.BR Adam Bogľarský 1 90' 0 0 0 --
19.SZ Tomaš Kachlík 3 133' 0 0 0 --
20.SZ Stanislav Polouček 3 80' 0 0 0 --
21.BR Martin Kozák 4 342' 0 0 0 --
22.SZ Ladislav Rikan 5 377' 0 0 0 --
23.LZ Pavel Staňa 5 360' 0 0 0 --
24.SZ Lubomír Vykoukal 1 34' 0 0 0 --
25.SZ Jan Dobrovolný 1 28' 0 0 0 --
26.SO Jiří Chlubný 4 360' 0 0 0 --
27.SZ Jiri Hudec 5 450' 0 0 0 --
28.SO Mates Máca 2 49' 0 0 0 --
29.SO Alan Banongo 2 146' 1 0 0 --
30.PU Viktor Salad 2 71' 0 0 0 --
31.PZ Vít Hlavoň 7 244' 0 0 0 --
32.PU Jiří Kašparovský 2 133' 0 0 0 --
33.PO Tomáš Havránek 1 45' 0 0 0 --
34.LO Jakub Kamenický 3 193' 2 1 0 --
Realizační tým  
Trenér: Doležal Libor
Telefon: 608 731 782
Email: libor.dolezal56@icloud.com
Kalendář
21.10.2020
22.10.2020
23.10.2020
24.10.2020
25.10.2020 11:30 B-tým zápas
26.10.2020
27.10.2020
28.10.2020
29.10.2020
30.10.2020
31.10.2020 14:00 B-tým zápas
01.11.2020
02.11.2020
03.11.2020
  VPŘED