SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (764x)
STŘELCI Žáci ml.
1. Tomáš Kučera 2
2. Marek Velíšek 1
ODKAZY TÝMY
3874SK Žatčany
3410SK Újezd u Brna
2755SK Křenovice
2332Čechie Zastávka
2236TJ Šaratice
2186FC Slovan Brno
2168SK Šlapanice
2153TJ Tatran Kohoutovice
2152SK Tuřany
2115FC Pálava Mikulov
2055Sokol Babice nad Svitavou
2006RAFK Rajhrad
1949FC Veselí nad Moravou
1937SK Měnín
1908TJ Ochoz u Brna
1861TJ AGRO Milotice
1856SK MOGUL Vacenovice
1853MFK Modřice
1847FC Ivančice
1772TJ Sokol Podolí u Brna
1685SK Žarošice
1604ASA ES Únanov
1601FC Hustopeče
1601FK Ořechov
1594SK Blučina
1578FC Sokol Lovčice
1570SK Vojkovice
1554FC Židlochovice
1534TJ Sokol Otnice
1524Družstevník Starý Poddvorov
1501FK Hrušovany u Brna
1478SK Dolní Kounice
1472SK Moutnice
1459TJ Tatran Starý Lískovec
1441Sokol Troubsko
1435Sokol Hroznová Lhota
1419SK Slatina
1414 Blažovice
1406FC CVM Mokrá-Horákov
1402FC Rosice
1393Sokol Žabčice
1391FC Čebín
1381SK Prace
1375FC Svratka Brno
1372Sokol Těšany
1278Sokol Kněždub
1231 MCV Brno
1170Lokomotiva Horní Heršpice
1164FK SAZ Blatnice
1163TJ Sokol Kobylnice
1160FK Sokol Japo Střelice
1148FC Nordic Brno
1143 Rajhradice
1128TJ Viktoria Želešice
1101SK Moravská Slavia Brno
1095SK Bošovice
1069TJ Sokol Novosedly
824FC Dosta Bystrc-Kníničky
790FK Znojmo IE
738TJ Sokol Přímětice
700 Jevišovice
676TJ Družstevník Nikolčice
659TJ Sokol Tasovice
652TJ Tatran Bohunice
604FC Moravský Krumlov
591TJ Sokol Hevlín
585TJ Sokol Pohořelice
575FC Sparta Brno
554FC Miroslav
477FC Medlánky
305FC Boskovice
298 ČAFC Židenice
252FC Kuřim
238OFS Břeclav
233FKM Kahan
224FK Hodonín
204TJ Sokol Velké Němčice
198SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Dorost st.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S1SO 12.08. 10:00Újezd dorost
3:3
Břeclav 256x
Urbánek Zdeněk, Kratochvíl Lukáš, Sliva Adam
S2SO 19.08. 09:30ČAFC Židenice
3:1
Újezd dorost 231x
Sliva Adam, Urbánek Zdeněk, Absolon Lukáš
S3SO 26.08. 10:00Újezd dorost
1:3
Slovan Brno 206x
Sliva Adam
S4NE 03.09. 10:00Boskovice
8:1
Újezd dorost 205x
Sliva Adam
S5SO 09.09. 10:00Újezd dorost
3:2
Rosice 203x
Sliva Adam, Bílek Martin, Líska David
S6NE 17.09. 10:30Ivančice
4:1
Újezd dorost 159x
Absolon Lukáš
S7SO 23.09. 10:00Újezd dorost
:
Medlánky 159x
Měnín
S8NE 01.10. 10:00Kuřim
2:1
Újezd dorost 169x
S9NE 08.10. 10:00Hodonín
2:2
Újezd dorost 160x
S10SO 14.10. 10:00Újezd dorost
9:0
Starý Lískovec 151x
S11NE 22.10. 12:15Velké Němčice
:
Újezd dorost 157x
S12SO 28.10. 10:00Újezd dorost
:
Sparta Brno 151x
S13SO 04.11. 11:45Veselí nad Moravou
:
Újezd dorost 135x
S15ST 04.04. 15:00Břeclav
8:0
Újezd dorost 18x
S16SO 07.04. 10:00Újezd dorost
1:2
ČAFC Židenice 14x
S17NE 15.04. 12:15Slatina
5:4
Újezd dorost 13x
S18SO 21.04. 10:00Újezd dorost
:
Boskovice 0x
S19NE 29.04. 10:00Rosice
:
Újezd dorost 0x
S20SO 05.05. 10:00Újezd dorost
:
Ivančice 0x
S14ÚT 08.05. 14:15Újezd dorost
:
Veselí nad Moravou 0x
S21SO 12.05. 10:00Újezd dorost
:
Medlánky 0x
S22SO 19.05. 10:00Újezd dorost
:
Kuřim 0x
S23SO 26.05. 10:00Újezd dorost
:
Hodonín 0x
S24NE 03.06. 14:15Starý Lískovec
:
Újezd dorost 0x
S25SO 09.06. 10:00Újezd dorost
:
Velké Němčice 0x
S26NE 17.06. 10:00Sparta Brno
:
Újezd dorost 0x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák