SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (1047x)
STŘELCI Přípravka
ODKAZY TÝMY
4028SK Žatčany
3782SK Újezd u Brna
2968SK Křenovice
2542Čechie Zastávka
2385TJ Šaratice
2354SK Tuřany
2328FC Slovan Brno
2321TJ Tatran Kohoutovice
2286SK Šlapanice
2281FC Pálava Mikulov
2161RAFK Rajhrad
2148Sokol Babice nad Svitavou
2136SK Měnín
2127FC Veselí nad Moravou
2025TJ Ochoz u Brna
2025TJ AGRO Milotice
2025FC Ivančice
1977SK MOGUL Vacenovice
1960MFK Modřice
1923TJ Sokol Podolí u Brna
1792SK Žarošice
1764FC Hustopeče
1738ASA ES Únanov
1717FK Ořechov
1713SK Blučina
1691FC Sokol Lovčice
1683SK Vojkovice
1663FC Židlochovice
1653TJ Sokol Otnice
1622Družstevník Starý Poddvorov
1600FK Hrušovany u Brna
1595Sokol Troubsko
1572SK Moutnice
1567SK Dolní Kounice
1566Sokol Hroznová Lhota
1566TJ Tatran Starý Lískovec
1528FC Svratka Brno
1527SK Slatina
1516 Blažovice
1514FC CVM Mokrá-Horákov
1495Sokol Žabčice
1495FC Rosice
1480SK Prace
1479FC Čebín
1478Sokol Těšany
1368Sokol Kněždub
1341Lokomotiva Horní Heršpice
1330 MCV Brno
1279FK Sokol Japo Střelice
1271TJ Sokol Kobylnice
1269 Rajhradice
1264FK SAZ Blatnice
1248FC Nordic Brno
1245TJ Sokol Novosedly
1226TJ Viktoria Želešice
1218SK Moravská Slavia Brno
1205SK Bošovice
981FK Znojmo IE
926FC Dosta Bystrc-Kníničky
855 Jevišovice
834TJ Sokol Přímětice
778TJ Sokol Tasovice
775TJ Družstevník Nikolčice
758FC Moravský Krumlov
757TJ Tatran Bohunice
734TJ Sokol Pohořelice
718TJ Sokol Hevlín
701FC Sparta Brno
673FC Miroslav
593FC Medlánky
493FC Boskovice
482 ČAFC Židenice
405FC Kuřim
404OFS Břeclav
400FKM Kahan
334FK Hodonín
319TJ Sokol Velké Němčice
294SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Dorost st.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S2SO 11.08. 10:00Újezd dorost
2:5
Kuřim 65x
1xTomáš Havránek, 1xIvo Urban,
S3NE 19.08. 14:15Ivančice
:
Újezd dorost 26x
S4SO 25.08. 10:00Újezd dorost
:
1. SC Znojmo 21x
S5NE 02.09. 14:45Soběšice
:
Újezd dorost 21x
S6SO 08.09. 10:00Újezd dorost
0:2
Rosice 21x
S7SO 15.09. 10:00Kunštát
:
Újezd dorost 9x
S8SO 22.09. 10:00Újezd dorost
:
Sparta Brno 4x
S9SO 29.09. 10:00Boskovice
:
Újezd dorost 7x
S10SO 06.10. 10:00Újezd dorost
:
ČAFC Židenice 1x
hřiště Tuřany
S11NE 14.10. 12:15Slatina
:
Újezd dorost 1x
S12SO 20.10. 10:00Újezd dorost
:
Medlánky 0x
S13NE 28.10. 11:45Veselí nad Moravou
:
Újezd dorost 0x
S1SO 03.11. 10:00Volný los
:
Újezd dorost 0x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.LU Tomáš Havránek 1 90' 0 0 1 --
2.SZ Ivo Urban 1 90' 0 0 1 --
3.BR Jiří Šplouchal 1 90' 0 0 0 --
4.SZ Lubomír Vykoukal 1 90' 0 0 0 --
5.SZ Jan Dobrovolný 1 90' 0 0 0 --
6.PU David Líska 1 90' 0 0 0 --
7.SZ Vojtěch Vondruška 1 90' 0 0 0 --
8.SZ Rostislav Pelc 1 90' 0 0 0 --
9.PO Marcel Šťastný 1 65' 0 0 0 --
10.SZ Tadeáš Buchta 1 45' 0 0 0 --
11.SZ Samuel Čus 1 90' 0 0 0 --
12.SZ Marek Toužín 1 45' 0 0 0 --
13.BR Antonín Válka 1 25' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák