SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (331x)
STŘELCI A-tým
1. Filip Čáp 4
2. Jiří Kašparovský 3
3. David Líska 1
4. Michal Jedlička 1
5. Jiří Chlubný 1
6. Martin Hanuš 1
ODKAZY TÝMY
3698SK Žatčany
3135SK Újezd u Brna
2544SK Křenovice
2155Čechie Zastávka
2060TJ Šaratice
2021FC Slovan Brno
2008SK Šlapanice
1971SK Tuřany
1955TJ Tatran Kohoutovice
1950FC Pálava Mikulov
1908Sokol Babice nad Svitavou
1852RAFK Rajhrad
1773FC Veselí nad Moravou
1747SK Měnín
1741TJ Ochoz u Brna
1701SK MOGUL Vacenovice
1693MFK Modřice
1680TJ AGRO Milotice
1627FC Ivančice
1591TJ Sokol Podolí u Brna
1547SK Žarošice
1466ASA ES Únanov
1436FC Sokol Lovčice
1432FK Ořechov
1428FC Hustopeče
1422SK Vojkovice
1415SK Blučina
1398FC Židlochovice
1385TJ Sokol Otnice
1381Družstevník Starý Poddvorov
1378FK Hrušovany u Brna
1356SK Moutnice
1337SK Dolní Kounice
1308TJ Tatran Starý Lískovec
1298Sokol Troubsko
1297Sokol Hroznová Lhota
1287 Blažovice
1286FC CVM Mokrá-Horákov
1279SK Slatina
1271Sokol Žabčice
1260FC Čebín
1258Sokol Těšany
1253SK Prace
1227FC Rosice
1206FC Svratka Brno
1145Sokol Kněždub
1128 MCV Brno
1064FK SAZ Blatnice
1045TJ Sokol Kobylnice
1033FK Sokol Japo Střelice
1012FC Nordic Brno
1008 Rajhradice
1001TJ Viktoria Želešice
974SK Bošovice
966Lokomotiva Horní Heršpice
953SK Moravská Slavia Brno
899TJ Sokol Novosedly
715FC Dosta Bystrc-Kníničky
623TJ Sokol Přímětice
608FK Znojmo IE
549 Jevišovice
547TJ Družstevník Nikolčice
512TJ Sokol Tasovice
510TJ Tatran Bohunice
450TJ Sokol Hevlín
450FC Moravský Krumlov
429FC Sparta Brno
420TJ Sokol Pohořelice
413FC Miroslav
364FC Medlánky
113 ČAFC Židenice
106FC Boskovice
99FC Kuřim
99FK Hodonín
95OFS Břeclav
85FKM Kahan
81TJ Sokol Velké Němčice
78SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Žáci st.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S1NE 27.08. 09:00Újezd žáci st.
4:2
Nordic Brno 26x
2x Polouček Stanislav, Musil Adam, Darolík Karel
S3NE 10.09. 09:00Újezd žáci st.
0:4
Novosedly 19x
S4NE 17.09. 09:00Sparta Brno
0:3
Újezd žáci st. 20x
kontumačně
S5NE 24.09. 09:00Újezd žáci st.
0:3
Šlapanice 15x
S6ČT 28.09. 09:00Bystrc-Kníničky
1:1
Újezd žáci st. 14x
1x Jan Muselík
S7SO 30.09. 09:00Znojmo IE
10:2
Újezd žáci st. 11x
1x Vít Jiráček, 1x Karel Darolík
S8NE 08.10. 09:00Újezd žáci st.
6:0
Vojkovice 11x
S9SO 14.10. 10:30Svratka Brno
:
Újezd žáci st. 8x
S10SO 21.10. 09:00Pohořelice
0:0
Újezd žáci st. 3x
S11NE 29.10. 09:00Újezd žáci st.
:
Kahan 0x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák