SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (886x)
STŘELCI Dorost st.
1. Adam Sliva 3
2. Lukáš Kratochvíl 1
ODKAZY TÝMY
3923SK Žatčany
3504SK Újezd u Brna
2813SK Křenovice
2381Čechie Zastávka
2282TJ Šaratice
2226FC Slovan Brno
2215SK Šlapanice
2211TJ Tatran Kohoutovice
2207SK Tuřany
2164FC Pálava Mikulov
2098Sokol Babice nad Svitavou
2058RAFK Rajhrad
2001FC Veselí nad Moravou
1989SK Měnín
1957TJ Ochoz u Brna
1917TJ AGRO Milotice
1913FC Ivančice
1898SK MOGUL Vacenovice
1897MFK Modřice
1827TJ Sokol Podolí u Brna
1719SK Žarošice
1659FC Hustopeče
1648ASA ES Únanov
1641SK Blučina
1641FK Ořechov
1617FC Sokol Lovčice
1617SK Vojkovice
1596FC Židlochovice
1575TJ Sokol Otnice
1562Družstevník Starý Poddvorov
1532FK Hrušovany u Brna
1510SK Dolní Kounice
1505SK Moutnice
1496TJ Tatran Starý Lískovec
1484Sokol Troubsko
1474Sokol Hroznová Lhota
1457SK Slatina
1446 Blažovice
1438FC CVM Mokrá-Horákov
1433FC Rosice
1424Sokol Žabčice
1423FC Svratka Brno
1420FC Čebín
1413SK Prace
1408Sokol Těšany
1309Sokol Kněždub
1261 MCV Brno
1232Lokomotiva Horní Heršpice
1196TJ Sokol Kobylnice
1195FK SAZ Blatnice
1194FK Sokol Japo Střelice
1188 Rajhradice
1180FC Nordic Brno
1166TJ Viktoria Želešice
1138SK Moravská Slavia Brno
1127SK Bošovice
1121TJ Sokol Novosedly
854FC Dosta Bystrc-Kníničky
851FK Znojmo IE
766TJ Sokol Přímětice
744 Jevišovice
704TJ Družstevník Nikolčice
696TJ Sokol Tasovice
684TJ Tatran Bohunice
649FC Moravský Krumlov
628TJ Sokol Pohořelice
627TJ Sokol Hevlín
614FC Sparta Brno
595FC Miroslav
514FC Medlánky
381FC Boskovice
359 ČAFC Židenice
302FC Kuřim
288OFS Břeclav
273FKM Kahan
264FK Hodonín
237TJ Sokol Velké Němčice
233SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Přípravka
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S2ÚT 05.09. 17:00Šlapanice
0:44
Újezd Příp. 236x
ml.přípravka A
S3NE 10.09. 09:00Žabčice
8:20
Újezd Příp. 223x
Ml.přípravka A
S2NE 10.09. 10:00Újezd Příp.
16:12
Rajhradice 195x
S3NE 17.09. 09:30Židlochovice
21:0
Újezd Příp. 200x
S4SO 23.09. 11:30Újezd Příp.
7:21
Těšany 210x
Ml.přípravka A
S4NE 24.09. 09:00Modřice
10:2
Újezd Příp. 187x
S5SO 30.09. 10:00Újezd Příp.
16:13
Těšany 200x
S5NE 01.10. 16:00Újezd Příp.
8:7
Viničné Šumice 198x
S6NE 08.10. 09:30Újezd Příp.
18:3
Újezd Příp. 209x
Medlov-Újezd B 18:3
S6NE 08.10. 10:00Blučina
1:23
Újezd Příp. 201x
A
S7NE 15.10. 09:00Újezd Příp.
8:14
Blažovice 204x
3xLuboš Král, 2xMartin Kudla, 1xFilip Dobrovolný, 1xVáclav Beran,
S7NE 15.10. 10:00Újezd Příp.
8:8
Želešice 201x
5xDominik Šedivý, 1xLuboš Král, 1xStanda Beran, 1xČenda Beran,
S8NE 22.10. 09:45Měnín
:
Újezd Příp. 194x
S8NE 22.10. 13:45Hrušovany u Brna
14:10
Újezd Příp. 201x
7xMartin Doležal, 3xMartin Kudla,
S9SO 28.10. 10:00Újezd Příp.
11:11
Ořechov 200x
4xMartin Doležal, 4xDan Kadlčík, 2xVáclav Beran, 1xNicolas Prášek,
S9SO 28.10. 13:00Újezd Příp.
15:11
Ochoz u Brna 200x
4xČenda Beran, 3xDominik Šedivý, 3xLuboš Král, 2xMartin Kudla, 1xJan Furik, 1xStanda Beran, 1xDan Životský,
S10SO 14.04. 13:00Újezd Příp.
:
Žabčice 20x
S10NE 15.04. 10:30Rajhradice
:
Újezd Příp. 20x
S52SO 21.04. 10:00Újezd Příp.
:
Újezd Příp. 30x
S11SO 21.04. 13:00Újezd Příp.
:
Židlochovice 34x
S11SO 21.04. 13:00Blučina
:
Újezd Příp. 29x
S12ST 25.04. 17:30Újezd Příp.
:
Těšany 21x
S12ST 25.04. 17:30Újezd Příp.
:
Modřice 20x
S13ST 02.05. 17:30Viničné Šumice
:
Újezd Příp. 23x
S13ČT 03.05. 17:30Těšany
:
Újezd Příp. 27x
S14ÚT 08.05. 15:00Újezd Příp.
:
Moravské Bránice 30x
S14ÚT 08.05. 16:30Újezd Příp.
:
Šlapanice 29x
S15SO 12.05. 10:00Újezd Příp.
:
Blučina 18x
S15SO 12.05. 11:30Újezd Příp.
:
Újezd Příp. 17x
S15SO 12.05. 11:30Újezd Příp.
:
Újezd Příp. 17x
S16SO 19.05. 09:15Želešice
:
Újezd Příp. 17x
S16NE 20.05. 14:30Blažovice
:
Újezd Příp. 18x
S16NE 20.05. 14:30Blažovice
:
Újezd Příp. 17x
S17SO 26.05. 10:00Újezd Příp.
:
Měnín 9x
S17SO 26.05. 11:30Újezd Příp.
:
Hrušovany u Brna 9x
S18SO 02.06. 10:00Ořechov
:
Újezd Příp. 7x
S18SO 02.06. 11:30Ochoz u Brna
:
Újezd Příp. 7x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.LU Martin Doležal 2 180' 0 0 11 --
2.SZ Dominik Šedivý 2 150' 0 0 8 --
3.LU Luboš Král 3 210' 0 0 7 --
4.PO Martin Kudla 3 240' 0 0 7 --
5.PU Čenda Beran 2 150' 0 0 5 --
6.LU Dan Kadlčík 1 90' 0 0 4 --
7.SZ Václav Beran 2 150' 0 0 3 --
8.PU Standa Beran 2 150' 0 0 2 --
9.BR Filip Dobrovolný 1 60' 0 0 1 --
10.SU Dan Životský 1 90' 0 0 1 --
11.LO Jan Furik 1 90' 0 0 1 --
12.SZ Nicolas Prášek 1 90' 0 0 1 --
13.SZ David Sekanina 1 60' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák