SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
www.fotbal.cz
fotbal.idnes.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 03.11.2019
Velké Bílovice - Újezd A (212x)
STŘELCI Dorost st.
1. Jan Dobrovolný 3
2. Tadeáš Buchta 1
3. Adam Kroupa 1
4. Jakub Jašek 1
5. Stanislav Polouček 1
6. Martin Cikánek 1
7. David Robeš 1
8. Lubomír Vykoukal 1
ODKAZY TÝMY
4539SK Újezd u Brna
4451SK Žatčany
3722SK Křenovice
3244Čechie Zastávka
3084FC Pálava Mikulov
3057SK Tuřany
2997FC Slovan Brno
2950TJ Tatran Kohoutovice
2839TJ Šaratice
2804FC Veselí nad Moravou
2797RAFK Rajhrad
2784SK Šlapanice
2652FC Ivančice
2638SK Měnín
2615TJ AGRO Milotice
2424Sokol Babice nad Svitavou
2365SK MOGUL Vacenovice
2346MFK Modřice
2332TJ Sokol Podolí u Brna
2307FC Hustopeče
2296TJ Ochoz u Brna
2250SK Žarošice
2098FK Ořechov
2082ASA ES Únanov
2051FC Židlochovice
2044TJ Sokol Otnice
2041FC Sokol Lovčice
2038Sokol Troubsko
2000Sokol Hroznová Lhota
2000SK Blučina
1953FC Svratka Brno
1950SK Slatina
1936SK Moutnice
1933SK Vojkovice
1931FK Hrušovany u Brna
1911 Blažovice
1901Sokol Žabčice
1893FC Rosice
1890Družstevník Starý Poddvorov
1856FC CVM Mokrá-Horákov
1841Sokol Těšany
1830TJ Tatran Starý Lískovec
1828 Rajhradice
1796TJ Sokol Novosedly
1780SK Dolní Kounice
1772Lokomotiva Horní Heršpice
1756FC Čebín
1748 MCV Brno
1730FK Sokol Japo Střelice
1728SK Prace
1711SK Moravská Slavia Brno
1676TJ Sokol Kobylnice
1645FK Znojmo IE
1644Sokol Kněždub
1588FC Nordic Brno
1580SK Bošovice
1579FK SAZ Blatnice
1487TJ Viktoria Želešice
1323FC Moravský Krumlov
1313TJ Sokol Pohořelice
1250FC Dosta Bystrc-Kníničky
1212 Jevišovice
1170TJ Sokol Přímětice
1132TJ Družstevník Nikolčice
1104TJ Tatran Bohunice
1088 ČAFC Židenice
1074TJ Sokol Hevlín
1042FC Sparta Brno
1021FC Miroslav
1010FKM Kahan
995OFS Břeclav
992TJ Sokol Tasovice
950FC Medlánky
944FC Boskovice
788FC Kuřim
778FK Hodonín
723TJ Sokol Velké Němčice
629SK Jundrov
243AFK Tišnov
228FC Kyjov
223SK Slavkov u Brna
209SK Ráječko
205SK Pozořice
125TJ Jiskra Strážnice
122TJ Tatran Rousínov
100 Uhřice
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Přípravka st.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S1NE 01.09. 13:30Měnín
16:6
Újezd Příp. st. 68x
S2NE 08.09. 10:30Újezd Příp. st.
7:13
Pozořice 70x
S4NE 22.09. 10:30Újezd Příp. st.
13:4
Šlapanice 44x
S5NE 29.09. 09:30Prace
6:6
Újezd Příp. st. 40x
S6NE 06.10. 10:00Újezd Příp. st.
2:15
Blažovice 44x
S7PÁ 11.10. 16:00Ochoz u Brna
4:8
Újezd Příp. st. 39x
S8NE 20.10. 09:30Újezd Příp. st.
19:4
Mokrá-Horákov 39x
S9ČT 24.10. 17:00Viničné Šumice
2:14
Újezd Příp. st. 44x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák