SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 02.10.2019
FK Valtice - Újezd A (79x)
STŘELCI Žáci ml.
ODKAZY TÝMY
4383SK Újezd u Brna
4373SK Žatčany
3591SK Křenovice
3128Čechie Zastávka
2947FC Pálava Mikulov
2946SK Tuřany
2887FC Slovan Brno
2877TJ Tatran Kohoutovice
2769TJ Šaratice
2691SK Šlapanice
2688RAFK Rajhrad
2685FC Veselí nad Moravou
2540SK Měnín
2534FC Ivančice
2475TJ AGRO Milotice
2355Sokol Babice nad Svitavou
2298SK MOGUL Vacenovice
2279MFK Modřice
2239TJ Sokol Podolí u Brna
2229TJ Ochoz u Brna
2200FC Hustopeče
2141SK Žarošice
2033FK Ořechov
2018ASA ES Únanov
1985FC Židlochovice
1985FC Sokol Lovčice
1975TJ Sokol Otnice
1931SK Blučina
1928Sokol Troubsko
1875Sokol Hroznová Lhota
1873SK Vojkovice
1871SK Slatina
1868SK Moutnice
1867FK Hrušovany u Brna
1842FC Svratka Brno
1827FC Rosice
1822 Blažovice
1818Družstevník Starý Poddvorov
1812Sokol Žabčice
1794FC CVM Mokrá-Horákov
1763Sokol Těšany
1758TJ Tatran Starý Lískovec
1723SK Dolní Kounice
1700TJ Sokol Novosedly
1698 Rajhradice
1691FC Čebín
1668 MCV Brno
1661SK Prace
1659Lokomotiva Horní Heršpice
1621SK Moravská Slavia Brno
1615FK Sokol Japo Střelice
1605TJ Sokol Kobylnice
1568Sokol Kněždub
1522FC Nordic Brno
1521FK SAZ Blatnice
1510FK Znojmo IE
1502SK Bošovice
1416TJ Viktoria Želešice
1225TJ Sokol Pohořelice
1181FC Dosta Bystrc-Kníničky
1152 Jevišovice
1130FC Moravský Krumlov
1103TJ Sokol Přímětice
1065TJ Družstevník Nikolčice
1040TJ Tatran Bohunice
1008TJ Sokol Hevlín
975 ČAFC Židenice
973FC Sparta Brno
953FC Miroslav
927TJ Sokol Tasovice
902FKM Kahan
880FC Medlánky
869OFS Břeclav
845FC Boskovice
693FC Kuřim
676FK Hodonín
655TJ Sokol Velké Němčice
559SK Jundrov
137AFK Tišnov
136SK Slavkov u Brna
106SK Ráječko
104SK Pozořice
104FC Kyjov
64TJ Tatran Rousínov
62TJ Jiskra Strážnice
44 Uhřice
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Žáci ml.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S12ST 28.08. 17:45Hodonín
13:0
Újezd žáci ml. 36x
S3SO 31.08. 10:45Újezd žáci ml.
2:3
Podluží 33x
S13ST 04.09. 17:45Újezd žáci ml.
1:4
Hustopeče 31x
S4SO 07.09. 10:45Šlapanice
7:3
Újezd žáci ml. 33x
S2ČT 12.09. 16:15Bzenec
6:3
Újezd žáci ml. 23x
S5SO 14.09. 10:45Újezd žáci ml.
3:5
Rajhrad 21x
S6SO 21.09. 10:45Slatina
6:2
Újezd žáci ml. 17x
S7SO 28.09. 10:45Újezd žáci ml.
4:4
Velké Pavlovice 12x
S8SO 05.10. 14:45Źdánice
3:8
Újezd žáci ml. 9x
S9SO 12.10. 10:45Újezd žáci ml.
2:8
Svratka Brno 8x
Křenovice
S10SO 19.10. 10:45Mutěnice
1:6
Újezd žáci ml. 5x
S11SO 26.10. 10:45Újezd žáci ml.
:
Lednice 0x
S1SO 02.11. 10:45Kyjov
:
Újezd žáci ml. 0x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák