SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (764x)
STŘELCI A-tým
1. Filip Čáp 5
2. Martin Hanuš 3
3. Jiří Kašparovský 3
4. Petr Kalvoda 1
5. Zdeněk Urbánek 1
6. David Líska 1
7. Michal Jedlička 1
8. Jiří Chlubný 1
9. Pavel Staňa 1
ODKAZY TÝMY
3874SK Žatčany
3410SK Újezd u Brna
2755SK Křenovice
2332Čechie Zastávka
2236TJ Šaratice
2186FC Slovan Brno
2168SK Šlapanice
2153TJ Tatran Kohoutovice
2152SK Tuřany
2115FC Pálava Mikulov
2055Sokol Babice nad Svitavou
2006RAFK Rajhrad
1949FC Veselí nad Moravou
1937SK Měnín
1908TJ Ochoz u Brna
1861TJ AGRO Milotice
1856SK MOGUL Vacenovice
1853MFK Modřice
1847FC Ivančice
1772TJ Sokol Podolí u Brna
1685SK Žarošice
1604ASA ES Únanov
1601FC Hustopeče
1601FK Ořechov
1594SK Blučina
1578FC Sokol Lovčice
1570SK Vojkovice
1554FC Židlochovice
1534TJ Sokol Otnice
1524Družstevník Starý Poddvorov
1501FK Hrušovany u Brna
1478SK Dolní Kounice
1472SK Moutnice
1459TJ Tatran Starý Lískovec
1441Sokol Troubsko
1435Sokol Hroznová Lhota
1419SK Slatina
1414 Blažovice
1406FC CVM Mokrá-Horákov
1402FC Rosice
1393Sokol Žabčice
1391FC Čebín
1381SK Prace
1375FC Svratka Brno
1372Sokol Těšany
1278Sokol Kněždub
1231 MCV Brno
1170Lokomotiva Horní Heršpice
1164FK SAZ Blatnice
1163TJ Sokol Kobylnice
1160FK Sokol Japo Střelice
1148FC Nordic Brno
1143 Rajhradice
1128TJ Viktoria Želešice
1101SK Moravská Slavia Brno
1095SK Bošovice
1069TJ Sokol Novosedly
824FC Dosta Bystrc-Kníničky
790FK Znojmo IE
738TJ Sokol Přímětice
700 Jevišovice
676TJ Družstevník Nikolčice
659TJ Sokol Tasovice
652TJ Tatran Bohunice
604FC Moravský Krumlov
591TJ Sokol Hevlín
585TJ Sokol Pohořelice
575FC Sparta Brno
554FC Miroslav
477FC Medlánky
305FC Boskovice
298 ČAFC Židenice
252FC Kuřim
238OFS Břeclav
233FKM Kahan
224FK Hodonín
204TJ Sokol Velké Němčice
198SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Dorost ml.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S2SO 12.08. 12:30Újezd dorost ml.
0:2
Břeclav 234x
S3SO 19.08. 11:45ČAFC Židenice
3:1
Újezd dorost ml. 216x
Michl Filip
S4SO 26.08. 12:30Újezd dorost ml.
0:6
Slovan Brno 202x
S5NE 03.09. 12:15Boskovice
2:1
Újezd dorost ml. 199x
Kratochvíl Lukáš
S6SO 09.09. 12:30Újezd dorost ml.
3:3
Rosice 209x
2x Dobrovolný Jan, Kratochvíl Lukáš
S7NE 17.09. 12:45Ivančice
0:0
Újezd dorost ml. 187x
S8SO 23.09. 12:30Újezd dorost ml.
:
Medlánky 157x
Měnín
S9NE 01.10. 12:15Kuřim
3:1
Újezd dorost ml. 149x
S10NE 08.10. 12:15Hodonín
14:1
Újezd dorost ml. 165x
S11SO 14.10. 12:30Újezd dorost ml.
2:2
Starý Lískovec 146x
S12NE 22.10. 14:30Velké Němčice
:
Újezd dorost ml. 157x
S13SO 28.10. 12:30Újezd dorost ml.
:
Sparta Brno 143x
S1SO 04.11. 14:00Veselí nad Moravou
:
Újezd dorost ml. 152x
S15ST 04.04. 17:15Břeclav
5:0
Újezd dorost ml. 11x
S16SO 07.04. 12:30Újezd dorost ml.
2:4
ČAFC Židenice 13x
S17NE 15.04. 10:00Slatina
:
Újezd dorost ml. 3x
S18SO 21.04. 12:30Újezd dorost ml.
:
Boskovice 0x
S19NE 29.04. 12:15Rosice
:
Újezd dorost ml. 0x
S20SO 05.05. 12:30Újezd dorost ml.
:
Ivančice 0x
S14ÚT 08.05. 16:30Újezd dorost ml.
:
Veselí nad Moravou 0x
S21SO 12.05. 12:30Újezd dorost ml.
:
Medlánky 0x
S22SO 19.05. 12:30Újezd dorost ml.
:
Kuřim 0x
S23SO 26.05. 12:30Újezd dorost ml.
:
Hodonín 0x
S24NE 03.06. 16:30Starý Lískovec
:
Újezd dorost ml. 0x
S25SO 09.06. 12:30Újezd dorost ml.
:
Velké Němčice 0x
S26NE 17.06. 12:15Sparta Brno
:
Újezd dorost ml. 0x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák