SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (1213x)
STŘELCI Žáci st.
ODKAZY TÝMY
4152SK Žatčany
3950SK Újezd u Brna
3177SK Křenovice
2731Čechie Zastávka
2540SK Tuřany
2528FC Slovan Brno
2526TJ Šaratice
2522TJ Tatran Kohoutovice
2493FC Pálava Mikulov
2451SK Šlapanice
2349RAFK Rajhrad
2330SK Měnín
2326FC Veselí nad Moravou
2230FC Ivančice
2221Sokol Babice nad Svitavou
2152TJ AGRO Milotice
2107TJ Ochoz u Brna
2100SK MOGUL Vacenovice
2100MFK Modřice
2060TJ Sokol Podolí u Brna
1987FC Hustopeče
1904SK Žarošice
1878ASA ES Únanov
1852FK Ořechov
1807FC Sokol Lovčice
1798SK Blučina
1793FC Židlochovice
1779TJ Sokol Otnice
1773SK Vojkovice
1708Sokol Troubsko
1699Družstevník Starý Poddvorov
1698FK Hrušovany u Brna
1674SK Moutnice
1658Sokol Hroznová Lhota
1648TJ Tatran Starý Lískovec
1648FC Svratka Brno
1643SK Slatina
1625SK Dolní Kounice
1619FC Rosice
1611 Blažovice
1608Sokol Žabčice
1606FC CVM Mokrá-Horákov
1579Sokol Těšany
1571FC Čebín
1545SK Prace
1459Lokomotiva Horní Heršpice
1443Sokol Kněždub
1434 MCV Brno
1410TJ Sokol Novosedly
1387 Rajhradice
1384TJ Sokol Kobylnice
1383FK Sokol Japo Střelice
1359FK SAZ Blatnice
1356SK Moravská Slavia Brno
1352FC Nordic Brno
1304TJ Viktoria Želešice
1304SK Bošovice
1162FK Znojmo IE
1011FC Dosta Bystrc-Kníničky
971 Jevišovice
925TJ Sokol Přímětice
896TJ Sokol Pohořelice
875TJ Družstevník Nikolčice
850TJ Tatran Bohunice
846FC Moravský Krumlov
836TJ Sokol Tasovice
807TJ Sokol Hevlín
793FC Sparta Brno
766FC Miroslav
700FC Medlánky
670 ČAFC Židenice
629FC Boskovice
568FKM Kahan
568OFS Břeclav
506FC Kuřim
442FK Hodonín
430TJ Sokol Velké Němčice
365SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Dorost ml.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S2SO 11.08. 12:45Újezd dorost ml.
10:2
Kuřim 135x
3xSamuel Čus, 2xMarek Toužín, 1xMartin Cikánek, 1xJiří Jegla, 1xLubomír Vykoukal, 1xTadeáš Buchta, 1xKarel Darolík,
S3NE 19.08. 16:30Ivančice
:
Újezd dorost ml. 85x
S4SO 25.08. 12:45Újezd dorost ml.
:
1. SC Znojmo 78x
S5NE 02.09. 17:00Soběšice
:
Újezd dorost ml. 81x
S6SO 08.09. 12:45Újezd dorost ml.
2:4
Rosice 77x
S7SO 15.09. 12:15Kunštát
:
Újezd dorost ml. 66x
S8SO 22.09. 12:45Újezd dorost ml.
:
Sparta Brno 68x
S10SO 06.10. 12:45Újezd dorost ml.
:
ČAFC Židenice 69x
hřiště Tuřany
S9ÚT 09.10. 17:00Boskovice
:
Újezd dorost ml. 65x
S11NE 14.10. 10:00Slatina
:
Újezd dorost ml. 61x
S12SO 20.10. 12:45Újezd dorost ml.
:
Medlánky 57x
S13NE 28.10. 14:00Veselí nad Moravou
:
Újezd dorost ml. 53x
pro nemoc většina týmu neodcestovala, bude řešit STK
S1NE 04.11. 12:45Volný los
:
Újezd dorost ml. 55x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.SZ Samuel Čus 1 40' 0 0 3 --
2.SZ Marek Toužín 1 59' 0 0 2 --
3.SZ Karel Darolík 1 90' 0 0 1 --
4.SZ Jiří Jegla 1 90' 0 0 1 --
5.LO Martin Cikánek 1 67' 0 0 1 --
6.SZ Lubomír Vykoukal 1 21' 0 0 1 --
7.SZ Tadeáš Buchta 1 40' 0 0 1 --
8.PO Marcel Šťastný 1 59' 0 0 0 --
9.SZ Ivo Urban 1 90' 0 0 0 --
10.SZ Lukáš Slíva 1 40' 0 0 0 --
11.SZ Jan Dobrovolný 1 90' 0 0 0 --
12.SU Vít Jiráček 1 13' 0 0 0 --
13.SZ Adam Musil 1 90' 0 0 0 --
14.SZ Rostislav Pelc 1 90' 0 0 0 --
15.LU Tomáš Havránek 1 40' 0 0 0 --
16.BR Antonín Válka 1 21' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák