OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
Týmové zprávy A-tým
Zápasy A-tým
vysledky.cz
I.B třída skupina C
Sezóna:
TypKoloDatumDomácíHosté
Př.1NE 21.07. 18:00Újezd A
2:1
Želešice 355x
1xJiří Kašparovský, 1xTomáš Malásek,
P1NE 28.07. 17:00Uhřice
1:2
Újezd A 296x
1xJiří Chlubný, 1xMichal Horňák,
P2NE 04.08. 17:00Újezd A
1:1
Bosonohy 284x
1xMichal Horňák,
S2NE 11.08. 14:00Újezd A
0:4
Baník Šardice 267x
S3NE 18.08. 17:00Kněždub
0:2
Újezd A 283x
1xMichal Horáček, 1xMichal Jedlička,
S4NE 25.08. 14:00Újezd A
2:2
Blatnice 279x
2xTomáš Malásek,
S5NE 01.09. 16:30Tvrdonice
2:5
Újezd A 245x
2xMartin Hanuš, 1xMichal Horáček, 1xMichal Jedlička, 1xTomáš Malásek,
P3ST 04.09. 17:00Újezd A
0:1
Bohunice 267x
S6NE 08.09. 13:00Újezd A
3:2
Uhřice 280x
1xEda Kotouček, 1xMichal Horňák, 1xTomáš Malásek,
S7NE 15.09. 16:00Charvátská Nová Ves
0:2
Újezd A 190x
1xMichal Horáček, 1xMichal Horňák,
S8NE 22.09. 12:30Újezd A
3:3
Kozojídky 261x
2xMichal Horňák, 1xTomáš Malásek,
S9NE 29.09. 15:30Valtice
0:1
Újezd A 253x
1xMartin Hanuš,
S10NE 06.10. 12:00Újezd A
3:0
Strážnice 275x
2xMichal Horáček, 1xTomáš Malásek,
S11NE 13.10. 15:00Źdánice
0:2
Újezd A 250x
1xJiří Chlubný, 1xTomáš Malásek,
S12NE 20.10. 11:30Újezd A
0:0
Vacenovice 262x
S13NE 27.10. 10:15Kyjov
3:0
Újezd A 244x
S1SO 02.11. 14:00Velké Bílovice
1:1
Újezd A 243x
1xMichal Jedlička,
Př.2ČT 20.02. 19:00Těšany
4:7
Újezd A 89x
3xTomáš Malásek, 1xMichal Horáček, 1xTomáš Havránek, 1xDaniels James Sherlock, 1xEda Kotouček,
Př.3SO 22.02. 16:00Chrlice
8:2
Újezd A 95x
1xMichal Horáček,
Př.4SO 29.02. 16:00Horní Heršpice
4:4
Újezd A 113x
3xTomáš Malásek, 1xPřema Polák,
Př.5NE 31.05. 17:00Střelice
5:3
Újezd A 68x
1xPetr Kalvoda, 1xMichal Horňák, 1xPřema Polák,
Př.6ČT 04.06. 18:30Blučina
1:5
Újezd A 62x
2xTomáš Malásek, 1xMartin Bílek, 1xDaniels James Sherlock, 1xMichal Horňák,
Př.7PÁ 12.06. 18:00Přibice
1:1
Újezd A 51x
Sezóní statistiky
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.SU Tomáš Malásek 15 1269' 1 0 10 --
2.LU Michal Horáček 12 1042' 6 1 6 --
3.SZ Michal Horňák 15 1348' 4 0 4 --
4.SO Michal Jedlička 15 1343' 6 0 3 --
5.SZ Martin Hanuš 15 1350' 4 1 3 --
6.PZ Přema Polák 13 949' 1 0 1 --
7.LZ Eda Kotouček 10 799' 6 0 1 --
8.SO Jiří Chlubný 14 1238' 1 0 1 --
9.SO Petr Kalvoda 12 1071' 4 0 0 --
10.LO Zdeněk Urbánek 2 180' 0 0 0 --
11.SZ Oldřich Haluza 10 212' 0 0 0 --
12.SO Dušan Tošič 1 51' 0 0 0 --
13.PU Jiří Kašparovský 7 321' 0 0 0 --
14.SU Daniels James Sherlock 2 180' 0 0 0 --
15.BR Martin Kozák 2 180' 0 0 0 --
16.PZ Martin Bílek 9 662' 0 0 0 --
17.LO Jakub Kravčík 1 90' 0 0 0 --
18.SZ Ivo Urban 5 241' 0 0 0 --
19.SZ Rostislav Pelc 1 3' 0 0 0 --
20.LO Jakub Kamenický 5 194' 0 0 0 --
21.SZ Jiri Hudec 1 90' 0 0 0 --
22.PU Marek Šenkýř 6 104' 0 0 0 --
23.BR Marcel Nováček 12 1080' 0 0 0 --
24.LO Vladimír Nedoma 1 90' 0 0 0 --
25.LU Tomáš Havránek 4 161' 0 0 0 --
26.LZ Pavel Staňa 14 894' 1 0 0 --
27.LO Filip Čáp 3 87' 0 0 0 --
Realizační tým  
Trenér: Pavel Hanuš
Telefon: 777 239 990
Email: pavel.hanus68@seznam.cz
Kalendář
06.07.2020
07.07.2020
08.07.2020
09.07.2020
10.07.2020
11.07.2020
12.07.2020
13.07.2020
14.07.2020
15.07.2020
16.07.2020
17.07.2020
18.07.2020
19.07.2020
  VPŘED