20.09.2021  Přípravka st. | Vítězný zápas starší přípravky v neděli 19.9. v Blučině | RadekTalsky |
05.09.2021  Přípravka st. | První zápas starší přípravky v sezóně 2021-22 | RadekTalsky |
02.07.2021  Přípravka st. | Výsledky z turnaje st.přípravek 26.6. v Těšanech | RadekTalsky |
16.06.2021  Přípravka st. | BISON CUP _turnaj starších přípravek v sobotu 26.6. | RadekTalsky |
16.06.2021  Přípravka st. | BISON CUP 2021 fotbalový turnaj v Těšanech pro přípravky ( starší - sobota 26.6. / mladší - neděle 27.6. ) | RadekTalsky |
09.04.2020  Přípravka st. | Dětem, rodičům, trenérům a všem příznivcům fotbalu těch nejmenších. | JoHud |
Sezóna: |
---|
Typ | Kolo | Datum | Domácí | Hosté | ||
---|---|---|---|---|---|---|
S | 2 | ÚT 05.09. 17:00 | Šlapanice | Újezd Příp. st. | 305x | |
ml.přípravka A | ||||||
S | 3 | NE 10.09. 09:00 | Žabčice | Újezd Příp. st. | 276x | |
Ml.přípravka A | ||||||
S | 2 | NE 10.09. 10:00 | Újezd Příp. st. | Rajhradice | 261x | |
S | 3 | NE 17.09. 09:30 | Židlochovice | Újezd Příp. st. | 275x | |
S | 4 | SO 23.09. 11:30 | Újezd Příp. st. | Těšany | 273x | |
Ml.přípravka A | ||||||
S | 4 | NE 24.09. 09:00 | Modřice | Újezd Příp. st. | 261x | |
S | 5 | SO 30.09. 10:00 | Újezd Příp. st. | Těšany | 271x | |
S | 5 | NE 01.10. 16:00 | Újezd Příp. st. | Viničné Šumice | 262x | |
S | 6 | NE 08.10. 09:30 | Újezd Příp. st. | Újezd Příp. st. | 272x | |
Medlov-Újezd B 18:3 | ||||||
S | 6 | NE 08.10. 10:00 | Blučina | Újezd Příp. st. | 266x | |
A | ||||||
S | 7 | NE 15.10. 09:00 | Újezd Příp. st. | Blažovice | 805x | |
3xLuboš Král, 2xMartin Kudla, 1xFilip Dobrovolný, 1xVáclav Beran, | ||||||
S | 7 | NE 15.10. 10:00 | Újezd Příp. st. | Želešice | 778x | |
5xDominik Šedivý, 1xLuboš Král, 1xStanda Beran, 1xČenda Beran, | ||||||
S | 8 | NE 22.10. 09:45 | Měnín | Újezd Příp. st. | 270x | |
S | 8 | NE 22.10. 13:45 | Hrušovany u Brna | Újezd Příp. st. | 701x | |
7xMartin Doležal, 3xMartin Kudla, | ||||||
S | 9 | SO 28.10. 10:00 | Újezd Příp. st. | Ořechov | 736x | |
4xMartin Doležal, 4xDan Kadlčík, 2xVáclav Beran, 1xNicolas Prášek, | ||||||
S | 9 | SO 28.10. 13:00 | Újezd Příp. st. | Ochoz u Brna | 770x | |
4xČenda Beran, 3xDominik Šedivý, 3xLuboš Král, 2xMartin Kudla, 1xJan Furik, 1xStanda Beran, 1xDan Životský, | ||||||
S | 10 | SO 14.04. 13:00 | Újezd Příp. st. | Žabčice | 70x | |
S | 10 | NE 15.04. 10:30 | Rajhradice | Újezd Příp. st. | 76x | |
S | 52 | SO 21.04. 10:00 | Újezd Příp. st. | Újezd Příp. st. | 92x | |
S | 11 | SO 21.04. 13:00 | Újezd Příp. st. | Židlochovice | 96x | |
S | 11 | SO 21.04. 13:00 | Blučina | Újezd Příp. st. | 85x | |
S | 12 | ST 25.04. 17:30 | Újezd Příp. st. | Těšany | 84x | |
S | 12 | ST 25.04. 17:30 | Újezd Příp. st. | Modřice | 83x | |
S | 13 | ST 02.05. 17:30 | Viničné Šumice | Újezd Příp. st. | 79x | |
S | 13 | ČT 03.05. 17:30 | Těšany | Újezd Příp. st. | 82x | |
S | 14 | ÚT 08.05. 15:00 | Újezd Příp. st. | Moravské Bránice | 91x | |
S | 14 | ÚT 08.05. 16:30 | Újezd Příp. st. | Šlapanice | 92x | |
S | 15 | SO 12.05. 10:00 | Újezd Příp. st. | Blučina | 83x | |
S | 15 | SO 12.05. 11:30 | Újezd Příp. st. | Újezd Příp. st. | 75x | |
S | 15 | SO 12.05. 11:30 | Újezd Příp. st. | Újezd Příp. st. | 77x | |
S | 16 | SO 19.05. 09:15 | Želešice | Újezd Příp. st. | 64x | |
S | 16 | NE 20.05. 14:30 | Blažovice | Újezd Příp. st. | 67x | |
S | 16 | NE 20.05. 14:30 | Blažovice | Újezd Příp. st. | 73x | |
S | 17 | SO 26.05. 10:00 | Újezd Příp. st. | Měnín | 59x | |
S | 17 | SO 26.05. 11:30 | Újezd Příp. st. | Hrušovany u Brna | 58x | |
S | 18 | SO 02.06. 10:00 | Ořechov | Újezd Příp. st. | 56x | |
S | 18 | SO 02.06. 11:30 | Ochoz u Brna | Újezd Příp. st. | 60x |
P | Jméno | Zápasy | Minuty | Ž.K. | Č.K. | Góly | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | LU | Martin Doležal | 2 | 180' | 0 | 0 | 11 | - | - |
2. | SZ | Dominik Šedivý | 2 | 150' | 0 | 0 | 8 | - | - |
3. | LU | Luboš Král | 3 | 210' | 0 | 0 | 7 | - | - |
4. | PO | Martin Kudla | 3 | 240' | 0 | 0 | 7 | - | - |
5. | PU | Čenda Beran | 2 | 150' | 0 | 0 | 5 | - | - |
6. | LU | Dan Kadlčík | 1 | 90' | 0 | 0 | 4 | - | - |
7. | SZ | Václav Beran | 2 | 150' | 0 | 0 | 3 | - | - |
8. | PU | Standa Beran | 2 | 150' | 0 | 0 | 2 | - | - |
9. | BR | Filip Dobrovolný | 1 | 60' | 0 | 0 | 1 | - | - |
10. | SU | Dan Životský | 1 | 90' | 0 | 0 | 1 | - | - |
11. | LO | Jan Furik | 1 | 90' | 0 | 0 | 1 | - | - |
12. | SZ | Nicolas Prášek | 1 | 90' | 0 | 0 | 1 | - | - |
13. | SZ | David Sekanina | 1 | 60' | 0 | 0 | 0 | - | - |
Trenér: Tomáš Moravec m. 724 761 656
Email: tmoravec11@gmail.com Trenér Martin Král m. 774 737 071 Email: Trenér: Petra Kolníková Email: petulah@centrum.cz Vedoucí : Radek Tálský m.777 026 993 |
26.03.2024 | |
27.03.2024 | |
28.03.2024 | |
29.03.2024 | |
30.03.2024 | |
31.03.2024 | |
01.04.2024 | |
02.04.2024 | |
03.04.2024 | |
04.04.2024 | |
05.04.2024 | |
06.04.2024 | |
07.04.2024 | |
08.04.2024 | |