SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (1520x)
STŘELCI Přípravka st.
ODKAZY TÝMY
4275SK Žatčany
4187SK Újezd u Brna
3411SK Křenovice
2938Čechie Zastávka
2775SK Tuřany
2716FC Slovan Brno
2712TJ Tatran Kohoutovice
2707FC Pálava Mikulov
2647TJ Šaratice
2577SK Šlapanice
2543RAFK Rajhrad
2529FC Veselí nad Moravou
2465SK Měnín
2419FC Ivančice
2285Sokol Babice nad Svitavou
2246TJ AGRO Milotice
2206SK MOGUL Vacenovice
2191MFK Modřice
2182TJ Ochoz u Brna
2175TJ Sokol Podolí u Brna
2108FC Hustopeče
1991SK Žarošice
1975ASA ES Únanov
1963FK Ořechov
1904FC Židlochovice
1904FC Sokol Lovčice
1889TJ Sokol Otnice
1867SK Blučina
1835SK Vojkovice
1808Sokol Troubsko
1786SK Moutnice
1779FK Hrušovany u Brna
1762Družstevník Starý Poddvorov
1759SK Slatina
1750Sokol Hroznová Lhota
1749FC Svratka Brno
1743FC Rosice
1714TJ Tatran Starý Lískovec
1710 Blažovice
1709FC CVM Mokrá-Horákov
1705Sokol Žabčice
1690Sokol Těšany
1688SK Dolní Kounice
1645FC Čebín
1612SK Prace
1587Lokomotiva Horní Heršpice
1569TJ Sokol Novosedly
1523 Rajhradice
1523 MCV Brno
1514Sokol Kněždub
1509TJ Sokol Kobylnice
1496SK Moravská Slavia Brno
1490FK Sokol Japo Střelice
1455FC Nordic Brno
1441FK SAZ Blatnice
1419SK Bošovice
1372TJ Viktoria Želešice
1361FK Znojmo IE
1108FC Dosta Bystrc-Kníničky
1076TJ Sokol Pohořelice
1075 Jevišovice
1028TJ Sokol Přímětice
967TJ Družstevník Nikolčice
957TJ Tatran Bohunice
940FC Moravský Krumlov
896TJ Sokol Hevlín
894FC Sparta Brno
892TJ Sokol Tasovice
864FC Miroslav
852 ČAFC Židenice
801FC Medlánky
755FC Boskovice
748FKM Kahan
731OFS Břeclav
614FC Kuřim
563FK Hodonín
535TJ Sokol Velké Němčice
458SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
A-tým
-
TypKoloDatumDomácíHosté
Př.1NE 22.07. 10:00Křepice
5:1
Újezd A 328x
1xMichal Horňák,
P1NE 29.07. 17:00Újezd A
2:2
Měnín 338x
1xMichal Horáček, 1xMichal Horňák,
Př.2NE 05.08. 17:00Újezd A
1:7
Slovan Brno 309x
1xMichal Horňák,
S2NE 12.08. 17:00Újezd A
1:1
Veverská Bítýška 287x
1xJiří Kašparovský,
S3SO 18.08. 16:30Blížkovice
3:2
Újezd A 291x
1xJiří Chlubný, 1xMichal Horňák,
S4NE 26.08. 17:00Újezd A
4:0
Horní Kounice 295x
2xMichal Horáček, 1xJiří Kašparovský, 1xMichal Horňák,
S5NE 02.09. 16:30Želešice
5:1
Újezd A 290x
1xPetr Kalvoda,
S6NE 09.09. 16:30Újezd A
7:1
Jevišovice 337x
2xJiří Kašparovský, 2xMichal Horáček, 1xMichal Jedlička, 1xMartin Hanuš,
S7NE 16.09. 16:00Znojmo IE
2:2
Újezd A 267x
1xJiří Kašparovský, 1xMichal Horáček,
S8NE 23.09. 15:30Újezd A
2:2
Šatov 269x
2xMichal Horáček,
S9SO 29.09. 15:00TJ Přibice
2:1
Újezd A 259x
1xMichal Horáček,
S10NE 07.10. 15:00Újezd A
0:1
Pohořelice 226x
S11SO 13.10. 15:00Tuřany
5:1
Újezd A 232x
1xJakub Kamenický,
S12NE 21.10. 14:30Újezd A
1:1
Moravský Krumlov 242x
1xMichal Jedlička,
S13NE 28.10. 14:00Únanov
1:5
Újezd A 257x
2xMichal Horňák, 1xJiří Chlubný, 1xPavel Staňa, 1xMartin Hanuš,
S1SO 03.11. 14:00Podolí u Brna
1:1
Újezd A 228x
Př.1NE 10.02. 14:00Újezd A
3:3
Horní Heršpice 163x
1xDavid Líska, 1xDaniels James Sherlock, 1xMichal Horňák,
Př.2NE 17.02. 13:00Újezd A
1:5
Velké Bílovice 142x
1xMartin Hanuš,
Př.3NE 24.02. 14:00Újezd A
1:1
Křenovice 106x
Př.4SO 02.03. 16:00Újezd A
1:3
Měnín 167x
1xDaniels James Sherlock,
S5SO 09.03. 13:00Újezd A
3:2
Boskovice 80x
Soupeř Vrbice
S14NE 24.03. 15:00Veverská Bítýška
1:2
Újezd A 138x
2xMichal Horáček,
S15NE 31.03. 15:00Újezd A
1:1
Blížkovice 130x
1xMichal Horňák,
S16SO 06.04. 15:30Horní Kounice
4:1
Újezd A 117x
1xMichal Horáček,
S17NE 14.04. 15:30Újezd A
0:2
Želešice 102x
S18SO 20.04. 16:00Jevišovice
1:2
Újezd A 84x
1xMichal Horáček, 1xPetr Slováček,
S19NE 28.04. 16:00Újezd A
3:1
Znojmo IE 90x
2xMichal Horáček, 1xPetr Slováček,
S20NE 05.05. 17:00Šatov
0:4
Újezd A 84x
2xPetr Slováček, 1xMichal Horáček, 1xEda Kotouček,
S21NE 12.05. 17:00Újezd A
1:2
TJ Přibice 77x
1xMichal Horáček,
S22SO 18.05. 17:00Pohořelice
1:0
Újezd A 70x
S23NE 26.05. 17:00Újezd A
5:4
Tuřany 67x
2xMichal Horáček, 1xPetr Slováček, 1xEda Kotouček, 1xMichal Horňák,
S24NE 02.06. 17:00Moravský Krumlov
1:1
Újezd A 51x
1xPetr Slováček,
S25NE 09.06. 17:00Újezd A
2:2
Únanov 55x
1xPavel Staňa, 1xEda Kotouček,
S26SO 15.06. 14:00Újezd A
3:5
Podolí u Brna 45x
1xPetr Slováček, 1xMartin Hanuš, 1xPřema Polák,
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.BR Marcel Nováček 25 2195' 0 0 0 --
2.SO Michal Jedlička 24 1881' 8 1 2 --
3.LZ Pavel Staňa 24 1386' 1 1 2 --
4.SO Jiří Chlubný 24 2127' 1 0 2 --
5.SO Petr Kalvoda 23 1509' 4 0 1 --
6.SZ Michal Horňák 22 1921' 6 0 6 --
7.SZ Martin Hanuš 22 1790' 3 0 3 --
8.LO Filip Čáp 21 1311' 4 0 0 --
9.LU Michal Horáček 19 1526' 6 0 18 --
10.LO Jakub Kamenický 19 1012' 1 1 1 --
11.LZ Eda Kotouček 19 1574' 4 0 3 --
12.SZ Jakub Máša 18 1140' 3 0 0 --
13.PU Jiří Kašparovský 18 1140' 3 0 5 --
14.PO Viktor Fraj 16 1382' 4 0 0 --
15.SZ Petr Slováček 15 1305' 0 0 7 --
16.PO David Staňa 15 497' 2 0 0 --
17.PZ Přema Polák 12 1076' 0 0 1 --
18.SO Dušan Tošič 9 397' 0 0 0 --
19.PU Marek Šenkýř 7 174' 0 0 0 --
20.LZ Daniels James Sherlock 4 19' 0 0 0 --
21.SU Michael Klika 3 36' 1 0 0 --
22.BR Jiří Šplouchal 2 180' 0 0 0 --
23.PO Zdenek Máca 1 20' 0 0 0 --
24.SO David Jedlička 1 25' 0 0 0 --
25.LZ Vít Hlavoň 1 24' 0 0 0 --
26.LO Vladimír Nedoma 1 12' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák