Sezóna: |
---|
Typ | Kolo | Datum | Domácí | Hosté | ||
---|---|---|---|---|---|---|
S | 2 | SO 11.08. 12:45 | Újezd dorost ml. | Kuřim | 858x | |
3xSamuel Čus, 2xMarek Toužín, 1xMartin Cikánek, 1xJiří Jegla, 1xLubomír Vykoukal, 1xTadeáš Buchta, 1xKarel Darolík, | ||||||
S | 3 | NE 19.08. 16:30 | Ivančice | Újezd dorost ml. | 186x | |
S | 4 | SO 25.08. 12:45 | Újezd dorost ml. | 1. SC Znojmo | 182x | |
S | 5 | NE 02.09. 17:00 | Soběšice | Újezd dorost ml. | 177x | |
S | 6 | SO 08.09. 12:45 | Újezd dorost ml. | Rosice B | 177x | |
S | 7 | SO 15.09. 12:15 | Kunštát | Újezd dorost ml. | 163x | |
S | 8 | SO 22.09. 12:45 | Újezd dorost ml. | Sparta Brno | 164x | |
S | 10 | SO 06.10. 12:45 | Újezd dorost ml. | ČAFC Židenice | 168x | |
hřiště Tuřany | ||||||
S | 9 | ÚT 09.10. 17:00 | Boskovice | Újezd dorost ml. | 173x | |
S | 11 | NE 14.10. 10:00 | Slatina | Újezd dorost ml. | 141x | |
S | 12 | SO 20.10. 12:45 | Újezd dorost ml. | Medlánky | 156x | |
S | 13 | NE 28.10. 14:00 | Veselí nad Moravou | Újezd dorost ml. | 153x | |
pro nemoc většina týmu neodcestovala, bude řešit STK | ||||||
S | 1 | NE 04.11. 12:45 | Volný los | Újezd dorost ml. | 157x | |
S | 15 | SO 23.03. 12:15 | Kuřim | Újezd dorost ml. | 50x | |
S | 16 | SO 30.03. 12:30 | Újezd dorost ml. | Ivančice | 48x | |
S | 17 | NE 07.04. 10:30 | Znojmo | Újezd dorost ml. | 51x | |
S | 18 | SO 13.04. 12:30 | Újezd dorost ml. | Soběšice | 50x | |
S | 19 | NE 21.04. 12:15 | Rosice B | Újezd dorost ml. | 61x | |
S | 20 | SO 27.04. 12:30 | Újezd dorost ml. | Kunštát | 57x | |
S | 22 | SO 11.05. 12:30 | Újezd dorost ml. | Boskovice | 74x | |
S | 21 | ST 15.05. 17:00 | Sparta Brno | Újezd dorost ml. | 74x | |
S | 23 | NE 19.05. 12:45 | ČAFC Židenice | Újezd dorost ml. | 66x | |
S | 24 | SO 25.05. 12:30 | Újezd dorost ml. | Slatina | 23x | |
S | 25 | NE 02.06. 13:00 | Medlánky | Újezd dorost ml. | 40x | |
S | 26 | SO 08.06. 12:30 | Újezd dorost ml. | Veselí nad Moravou | 43x |
P | Jméno | Zápasy | Minuty | Ž.K. | Č.K. | Góly | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PO | Marcel Šťastný | 1 | 59' | 0 | 0 | 0 | - | - |
2. | SZ | Karel Darolík | 1 | 90' | 0 | 0 | 1 | - | - |
3. | PU | Ivo Urban | 1 | 90' | 0 | 0 | 0 | - | - |
4. | SZ | Jiří Jegla | 1 | 90' | 0 | 0 | 1 | - | - |
5. | LO | Martin Cikánek | 1 | 67' | 0 | 0 | 1 | - | - |
6. | BR | Lukáš Slíva | 1 | 40' | 0 | 0 | 0 | - | - |
7. | SZ | Lubomír Vykoukal | 1 | 21' | 0 | 0 | 1 | - | - |
8. | SZ | Jan Dobrovolný | 1 | 90' | 0 | 0 | 0 | - | - |
9. | SU | Vít Jiráček | 1 | 13' | 0 | 0 | 0 | - | - |
10. | SZ | Adam Musil | 1 | 90' | 0 | 0 | 0 | - | - |
11. | SZ | Tadeáš Buchta | 1 | 40' | 0 | 0 | 1 | - | - |
12. | SZ | Rostislav Pelc | 1 | 90' | 0 | 0 | 0 | - | - |
13. | LO | Tomáš Havránek | 1 | 40' | 0 | 0 | 0 | - | - |
14. | SZ | Marek Toužín | 1 | 59' | 0 | 0 | 2 | - | - |
15. | SZ | Samuel Čus | 1 | 40' | 0 | 0 | 3 | - | - |
16. | BR | Antonín Válka | 1 | 21' | 0 | 0 | 0 | - | - |
Trenér: doplnit
Telefon: doplnit Email: doplnit @ doplnit |
16.04.2024 | |
17.04.2024 | |
18.04.2024 | |
19.04.2024 | |
20.04.2024 | |
21.04.2024 | |
22.04.2024 | |
23.04.2024 | |
24.04.2024 | |
25.04.2024 | |
26.04.2024 | |
27.04.2024 | |
28.04.2024 | |
29.04.2024 | |