SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (1534x)
STŘELCI B-tým
ODKAZY TÝMY
4280SK Žatčany
4195SK Újezd u Brna
3421SK Křenovice
2954Čechie Zastávka
2792SK Tuřany
2730FC Slovan Brno
2728FC Pálava Mikulov
2719TJ Tatran Kohoutovice
2653TJ Šaratice
2583SK Šlapanice
2546RAFK Rajhrad
2539FC Veselí nad Moravou
2471SK Měnín
2428FC Ivančice
2289Sokol Babice nad Svitavou
2248TJ AGRO Milotice
2216SK MOGUL Vacenovice
2194MFK Modřice
2186TJ Ochoz u Brna
2179TJ Sokol Podolí u Brna
2111FC Hustopeče
1994SK Žarošice
1978ASA ES Únanov
1966FK Ořechov
1910FC Židlochovice
1908FC Sokol Lovčice
1894TJ Sokol Otnice
1870SK Blučina
1839SK Vojkovice
1813Sokol Troubsko
1789SK Moutnice
1782FK Hrušovany u Brna
1767Družstevník Starý Poddvorov
1764SK Slatina
1757Sokol Hroznová Lhota
1752FC Svratka Brno
1751FC Rosice
1718 Blažovice
1718TJ Tatran Starý Lískovec
1715FC CVM Mokrá-Horákov
1708Sokol Žabčice
1692Sokol Těšany
1691SK Dolní Kounice
1648FC Čebín
1617SK Prace
1593Lokomotiva Horní Heršpice
1575TJ Sokol Novosedly
1529 Rajhradice
1525 MCV Brno
1519Sokol Kněždub
1512TJ Sokol Kobylnice
1502SK Moravská Slavia Brno
1501FK Sokol Japo Střelice
1458FC Nordic Brno
1444FK SAZ Blatnice
1421SK Bošovice
1379TJ Viktoria Želešice
1374FK Znojmo IE
1112FC Dosta Bystrc-Kníničky
1083TJ Sokol Pohořelice
1077 Jevišovice
1034TJ Sokol Přímětice
970TJ Družstevník Nikolčice
959TJ Tatran Bohunice
943FC Moravský Krumlov
901TJ Sokol Hevlín
898FC Sparta Brno
895TJ Sokol Tasovice
867FC Miroslav
863 ČAFC Židenice
805FC Medlánky
760FC Boskovice
758FKM Kahan
734OFS Břeclav
620FC Kuřim
568FK Hodonín
539TJ Sokol Velké Němčice
462SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
A-tým
-
TypKoloDatumDomácíHosté
Př.1NE 22.07. 10:00Křepice
5:1
Újezd A 334x
1xMichal Horňák,
P1NE 29.07. 17:00Újezd A
2:2
Měnín 344x
1xMichal Horáček, 1xMichal Horňák,
Př.2NE 05.08. 17:00Újezd A
1:7
Slovan Brno 315x
1xMichal Horňák,
S2NE 12.08. 17:00Újezd A
1:1
Veverská Bítýška 293x
1xJiří Kašparovský,
S3SO 18.08. 16:30Blížkovice
3:2
Újezd A 299x
1xJiří Chlubný, 1xMichal Horňák,
S4NE 26.08. 17:00Újezd A
4:0
Horní Kounice 301x
2xMichal Horáček, 1xJiří Kašparovský, 1xMichal Horňák,
S5NE 02.09. 16:30Želešice
5:1
Újezd A 296x
1xPetr Kalvoda,
S6NE 09.09. 16:30Újezd A
7:1
Jevišovice 343x
2xJiří Kašparovský, 2xMichal Horáček, 1xMichal Jedlička, 1xMartin Hanuš,
S7NE 16.09. 16:00Znojmo IE
2:2
Újezd A 269x
1xJiří Kašparovský, 1xMichal Horáček,
S8NE 23.09. 15:30Újezd A
2:2
Šatov 274x
2xMichal Horáček,
S9SO 29.09. 15:00TJ Přibice
2:1
Újezd A 266x
1xMichal Horáček,
S10NE 07.10. 15:00Újezd A
0:1
Pohořelice 232x
S11SO 13.10. 15:00Tuřany
5:1
Újezd A 238x
1xJakub Kamenický,
S12NE 21.10. 14:30Újezd A
1:1
Moravský Krumlov 246x
1xMichal Jedlička,
S13NE 28.10. 14:00Únanov
1:5
Újezd A 260x
2xMichal Horňák, 1xJiří Chlubný, 1xPavel Staňa, 1xMartin Hanuš,
S1SO 03.11. 14:00Podolí u Brna
1:1
Újezd A 232x
Př.1NE 10.02. 14:00Újezd A
3:3
Horní Heršpice 167x
1xDavid Líska, 1xDaniels James Sherlock, 1xMichal Horňák,
Př.2NE 17.02. 13:00Újezd A
1:5
Velké Bílovice 146x
1xMartin Hanuš,
Př.3NE 24.02. 14:00Újezd A
1:1
Křenovice 106x
Př.4SO 02.03. 16:00Újezd A
1:3
Měnín 175x
1xDaniels James Sherlock,
S5SO 09.03. 13:00Újezd A
3:2
Boskovice 80x
Soupeř Vrbice
S14NE 24.03. 15:00Veverská Bítýška
1:2
Újezd A 142x
2xMichal Horáček,
S15NE 31.03. 15:00Újezd A
1:1
Blížkovice 134x
1xMichal Horňák,
S16SO 06.04. 15:30Horní Kounice
4:1
Újezd A 123x
1xMichal Horáček,
S17NE 14.04. 15:30Újezd A
0:2
Želešice 107x
S18SO 20.04. 16:00Jevišovice
1:2
Újezd A 91x
1xMichal Horáček, 1xPetr Slováček,
S19NE 28.04. 16:00Újezd A
3:1
Znojmo IE 97x
2xMichal Horáček, 1xPetr Slováček,
S20NE 05.05. 17:00Šatov
0:4
Újezd A 88x
2xPetr Slováček, 1xMichal Horáček, 1xEda Kotouček,
S21NE 12.05. 17:00Újezd A
1:2
TJ Přibice 83x
1xMichal Horáček,
S22SO 18.05. 17:00Pohořelice
1:0
Újezd A 75x
S23NE 26.05. 17:00Újezd A
5:4
Tuřany 72x
2xMichal Horáček, 1xPetr Slováček, 1xEda Kotouček, 1xMichal Horňák,
S24NE 02.06. 17:00Moravský Krumlov
1:1
Újezd A 57x
1xPetr Slováček,
S25NE 09.06. 17:00Újezd A
2:2
Únanov 62x
1xPavel Staňa, 1xEda Kotouček,
S26SO 15.06. 14:00Újezd A
3:5
Podolí u Brna 49x
1xPetr Slováček, 1xMartin Hanuš, 1xPřema Polák,
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.BR Marcel Nováček 25 2195' 0 0 0 --
2.SO Jiří Chlubný 24 2127' 1 0 2 --
3.SZ Michal Horňák 22 1921' 6 0 6 --
4.SO Michal Jedlička 24 1881' 8 1 2 --
5.SZ Martin Hanuš 22 1790' 3 0 3 --
6.LZ Eda Kotouček 19 1574' 4 0 3 --
7.LU Michal Horáček 19 1526' 6 0 18 --
8.SO Petr Kalvoda 23 1509' 4 0 1 --
9.LZ Pavel Staňa 24 1386' 1 1 2 --
10.PO Viktor Fraj 16 1382' 4 0 0 --
11.LO Filip Čáp 21 1311' 4 0 0 --
12.SZ Petr Slováček 15 1305' 0 0 7 --
13.SZ Jakub Máša 18 1140' 3 0 0 --
14.PU Jiří Kašparovský 18 1140' 3 0 5 --
15.PZ Přema Polák 12 1076' 0 0 1 --
16.LO Jakub Kamenický 19 1012' 1 1 1 --
17.PO David Staňa 15 497' 2 0 0 --
18.SO Dušan Tošič 9 397' 0 0 0 --
19.BR Jiří Šplouchal 2 180' 0 0 0 --
20.PU Marek Šenkýř 7 174' 0 0 0 --
21.SU Michael Klika 3 36' 1 0 0 --
22.SO David Jedlička 1 25' 0 0 0 --
23.LZ Vít Hlavoň 1 24' 0 0 0 --
24.PO Zdenek Máca 1 20' 0 0 0 --
25.LZ Daniels James Sherlock 4 19' 0 0 0 --
26.LO Vladimír Nedoma 1 12' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák