SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 03.11.2019
Velké Bílovice - Újezd A (92x)
STŘELCI Dorost st.
1. Jan Dobrovolný 3
2. Tadeáš Buchta 1
3. Adam Kroupa 1
4. Jakub Jašek 1
5. Stanislav Polouček 1
6. Martin Cikánek 1
7. David Robeš 1
8. Lubomír Vykoukal 1
ODKAZY TÝMY
4454SK Újezd u Brna
4407SK Žatčany
3657SK Křenovice
3176Čechie Zastávka
3005FC Pálava Mikulov
2990SK Tuřany
2932FC Slovan Brno
2904TJ Tatran Kohoutovice
2792TJ Šaratice
2741FC Veselí nad Moravou
2736RAFK Rajhrad
2727SK Šlapanice
2590FC Ivančice
2576SK Měnín
2549TJ AGRO Milotice
2387Sokol Babice nad Svitavou
2326SK MOGUL Vacenovice
2304MFK Modřice
2281TJ Sokol Podolí u Brna
2254TJ Ochoz u Brna
2242FC Hustopeče
2184SK Žarošice
2060FK Ořechov
2041ASA ES Únanov
2008FC Židlochovice
2006FC Sokol Lovčice
2003TJ Sokol Otnice
1976Sokol Troubsko
1956SK Blučina
1938Sokol Hroznová Lhota
1901SK Slatina
1898SK Vojkovice
1897FC Svratka Brno
1894SK Moutnice
1889FK Hrušovany u Brna
1862 Blažovice
1853FC Rosice
1851Družstevník Starý Poddvorov
1849Sokol Žabčice
1817FC CVM Mokrá-Horákov
1794Sokol Těšany
1788TJ Tatran Starý Lískovec
1761 Rajhradice
1743SK Dolní Kounice
1741TJ Sokol Novosedly
1714FC Čebín
1714Lokomotiva Horní Heršpice
1695 MCV Brno
1689SK Prace
1670FK Sokol Japo Střelice
1659SK Moravská Slavia Brno
1631TJ Sokol Kobylnice
1598Sokol Kněždub
1571FK Znojmo IE
1546FK SAZ Blatnice
1545FC Nordic Brno
1537SK Bošovice
1443TJ Viktoria Želešice
1260TJ Sokol Pohořelice
1221FC Moravský Krumlov
1208FC Dosta Bystrc-Kníničky
1173 Jevišovice
1134TJ Sokol Přímětice
1094TJ Družstevník Nikolčice
1064TJ Tatran Bohunice
1034TJ Sokol Hevlín
1024 ČAFC Židenice
1000FC Sparta Brno
975FC Miroslav
952TJ Sokol Tasovice
942FKM Kahan
931OFS Břeclav
910FC Medlánky
884FC Boskovice
733FC Kuřim
721FK Hodonín
678TJ Sokol Velké Němčice
581SK Jundrov
184AFK Tišnov
168SK Slavkov u Brna
161FC Kyjov
152SK Ráječko
148SK Pozořice
86TJ Tatran Rousínov
84TJ Jiskra Strážnice
65 Uhřice
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
A-tým
I.B třída skupina C
vysledky.cz
TypKoloDatumDomácíHosté
Př.1NE 21.07. 18:00Újezd A
2:1
Želešice 170x
1xJiří Kašparovský, 1xTomáš Malásek,
P1NE 28.07. 17:00Uhřice
1:2
Újezd A 163x
1xJiří Chlubný, 1xMichal Horňák,
P2NE 04.08. 17:00Újezd A
1:1
Bosonohy 137x
1xMichal Horňák,
S2NE 11.08. 14:00Újezd A
0:4
Baník Šardice 155x
S3NE 18.08. 17:00Kněždub
0:2
Újezd A 143x
1xMichal Horáček, 1xMichal Jedlička,
S4NE 25.08. 14:00Újezd A
2:2
Blatnice 146x
2xTomáš Malásek,
S5NE 01.09. 16:30Tvrdonice
2:5
Újezd A 143x
2xMartin Hanuš, 1xMichal Horáček, 1xMichal Jedlička, 1xTomáš Malásek,
P3ST 04.09. 17:00Újezd A
0:1
Bohunice 129x
S6NE 08.09. 13:00Újezd A
3:2
Uhřice 141x
1xEda Kotouček, 1xMichal Horňák, 1xTomáš Malásek,
S7NE 15.09. 16:00Charvátská Nová Ves
0:2
Újezd A 87x
1xMichal Horáček, 1xMichal Horňák,
S8NE 22.09. 12:30Újezd A
3:3
Kozojídky 122x
2xMichal Horňák, 1xTomáš Malásek,
S9NE 29.09. 15:30Valtice
0:1
Újezd A 123x
1xMartin Hanuš,
S10NE 06.10. 12:00Újezd A
3:0
Strážnice 134x
2xMichal Horáček, 1xTomáš Malásek,
S11NE 13.10. 15:00Źdánice
0:2
Újezd A 148x
1xJiří Chlubný, 1xTomáš Malásek,
S12NE 20.10. 11:30Újezd A
0:0
Vacenovice 98x
S13NE 27.10. 10:15Kyjov
3:0
Újezd A 96x
S1SO 02.11. 14:00Velké Bílovice
1:1
Újezd A 84x
1xMichal Jedlička,
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.SZ Martin Hanuš 13 1170' 4 1 3 --
2.SZ Michal Horňák 13 1168' 4 0 4 --
3.SO Michal Jedlička 13 1163' 6 0 3 --
4.SU Tomáš Malásek 13 1089' 1 0 7 --
5.BR Marcel Nováček 12 1080' 0 0 0 --
6.SO Jiří Chlubný 12 1058' 1 0 1 --
7.SO Petr Kalvoda 11 981' 4 0 0 --
8.LU Michal Horáček 11 952' 6 1 5 --
9.LZ Pavel Staňa 13 804' 1 0 0 --
10.LZ Eda Kotouček 10 799' 6 0 1 --
11.PZ Přema Polák 11 769' 1 0 0 --
12.PZ Martin Bílek 9 662' 0 0 0 --
13.PU Jiří Kašparovský 7 321' 0 0 0 --
14.SZ Oldřich Haluza 10 212' 0 0 0 --
15.LU Tomáš Havránek 4 161' 0 0 0 --
16.SZ Ivo Urban 4 151' 0 0 0 --
17.PU Marek Šenkýř 6 104' 0 0 0 --
18.BR Martin Kozák 1 90' 0 0 0 --
19.LO Filip Čáp 3 87' 0 0 0 --
20.SO Dušan Tošič 1 51' 0 0 0 --
21.LO Jakub Kamenický 3 14' 0 0 0 --
22.SZ Rostislav Pelc 1 3' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák