SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (1521x)
STŘELCI A-tým
ODKAZY TÝMY
4277SK Žatčany
4188SK Újezd u Brna
3412SK Křenovice
2939Čechie Zastávka
2776SK Tuřany
2717FC Slovan Brno
2713TJ Tatran Kohoutovice
2708FC Pálava Mikulov
2648TJ Šaratice
2578SK Šlapanice
2544RAFK Rajhrad
2531FC Veselí nad Moravou
2466SK Měnín
2420FC Ivančice
2286Sokol Babice nad Svitavou
2247TJ AGRO Milotice
2208SK MOGUL Vacenovice
2192MFK Modřice
2183TJ Ochoz u Brna
2177TJ Sokol Podolí u Brna
2109FC Hustopeče
1992SK Žarošice
1976ASA ES Únanov
1964FK Ořechov
1905FC Židlochovice
1905FC Sokol Lovčice
1890TJ Sokol Otnice
1868SK Blučina
1836SK Vojkovice
1809Sokol Troubsko
1787SK Moutnice
1780FK Hrušovany u Brna
1763Družstevník Starý Poddvorov
1760SK Slatina
1751Sokol Hroznová Lhota
1750FC Svratka Brno
1744FC Rosice
1715TJ Tatran Starý Lískovec
1711FC CVM Mokrá-Horákov
1711 Blažovice
1706Sokol Žabčice
1691Sokol Těšany
1689SK Dolní Kounice
1646FC Čebín
1613SK Prace
1589Lokomotiva Horní Heršpice
1570TJ Sokol Novosedly
1524 Rajhradice
1524 MCV Brno
1515Sokol Kněždub
1510TJ Sokol Kobylnice
1497SK Moravská Slavia Brno
1491FK Sokol Japo Střelice
1456FC Nordic Brno
1442FK SAZ Blatnice
1420SK Bošovice
1373TJ Viktoria Želešice
1362FK Znojmo IE
1109FC Dosta Bystrc-Kníničky
1077TJ Sokol Pohořelice
1076 Jevišovice
1029TJ Sokol Přímětice
968TJ Družstevník Nikolčice
958TJ Tatran Bohunice
941FC Moravský Krumlov
897TJ Sokol Hevlín
895FC Sparta Brno
893TJ Sokol Tasovice
865FC Miroslav
853 ČAFC Židenice
802FC Medlánky
756FC Boskovice
749FKM Kahan
732OFS Břeclav
615FC Kuřim
564FK Hodonín
536TJ Sokol Velké Němčice
459SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
A-tým
-
TypKoloDatumDomácíHosté
Př.1NE 22.07. 10:00Křepice
5:1
Újezd A 329x
1xMichal Horňák,
P1NE 29.07. 17:00Újezd A
2:2
Měnín 338x
1xMichal Horáček, 1xMichal Horňák,
Př.2NE 05.08. 17:00Újezd A
1:7
Slovan Brno 311x
1xMichal Horňák,
S2NE 12.08. 17:00Újezd A
1:1
Veverská Bítýška 288x
1xJiří Kašparovský,
S3SO 18.08. 16:30Blížkovice
3:2
Újezd A 293x
1xJiří Chlubný, 1xMichal Horňák,
S4NE 26.08. 17:00Újezd A
4:0
Horní Kounice 296x
2xMichal Horáček, 1xJiří Kašparovský, 1xMichal Horňák,
S5NE 02.09. 16:30Želešice
5:1
Újezd A 290x
1xPetr Kalvoda,
S6NE 09.09. 16:30Újezd A
7:1
Jevišovice 338x
2xJiří Kašparovský, 2xMichal Horáček, 1xMichal Jedlička, 1xMartin Hanuš,
S7NE 16.09. 16:00Znojmo IE
2:2
Újezd A 267x
1xJiří Kašparovský, 1xMichal Horáček,
S8NE 23.09. 15:30Újezd A
2:2
Šatov 269x
2xMichal Horáček,
S9SO 29.09. 15:00TJ Přibice
2:1
Újezd A 260x
1xMichal Horáček,
S10NE 07.10. 15:00Újezd A
0:1
Pohořelice 227x
S11SO 13.10. 15:00Tuřany
5:1
Újezd A 233x
1xJakub Kamenický,
S12NE 21.10. 14:30Újezd A
1:1
Moravský Krumlov 242x
1xMichal Jedlička,
S13NE 28.10. 14:00Únanov
1:5
Újezd A 257x
2xMichal Horňák, 1xJiří Chlubný, 1xPavel Staňa, 1xMartin Hanuš,
S1SO 03.11. 14:00Podolí u Brna
1:1
Újezd A 228x
Př.1NE 10.02. 14:00Újezd A
3:3
Horní Heršpice 163x
1xDavid Líska, 1xDaniels James Sherlock, 1xMichal Horňák,
Př.2NE 17.02. 13:00Újezd A
1:5
Velké Bílovice 142x
1xMartin Hanuš,
Př.3NE 24.02. 14:00Újezd A
1:1
Křenovice 106x
Př.4SO 02.03. 16:00Újezd A
1:3
Měnín 168x
1xDaniels James Sherlock,
S5SO 09.03. 13:00Újezd A
3:2
Boskovice 80x
Soupeř Vrbice
S14NE 24.03. 15:00Veverská Bítýška
1:2
Újezd A 138x
2xMichal Horáček,
S15NE 31.03. 15:00Újezd A
1:1
Blížkovice 130x
1xMichal Horňák,
S16SO 06.04. 15:30Horní Kounice
4:1
Újezd A 119x
1xMichal Horáček,
S17NE 14.04. 15:30Újezd A
0:2
Želešice 102x
S18SO 20.04. 16:00Jevišovice
1:2
Újezd A 86x
1xMichal Horáček, 1xPetr Slováček,
S19NE 28.04. 16:00Újezd A
3:1
Znojmo IE 92x
2xMichal Horáček, 1xPetr Slováček,
S20NE 05.05. 17:00Šatov
0:4
Újezd A 84x
2xPetr Slováček, 1xMichal Horáček, 1xEda Kotouček,
S21NE 12.05. 17:00Újezd A
1:2
TJ Přibice 77x
1xMichal Horáček,
S22SO 18.05. 17:00Pohořelice
1:0
Újezd A 70x
S23NE 26.05. 17:00Újezd A
5:4
Tuřany 67x
2xMichal Horáček, 1xPetr Slováček, 1xEda Kotouček, 1xMichal Horňák,
S24NE 02.06. 17:00Moravský Krumlov
1:1
Újezd A 51x
1xPetr Slováček,
S25NE 09.06. 17:00Újezd A
2:2
Únanov 56x
1xPavel Staňa, 1xEda Kotouček,
S26SO 15.06. 14:00Újezd A
3:5
Podolí u Brna 47x
1xPetr Slováček, 1xMartin Hanuš, 1xPřema Polák,
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.SO Michal Jedlička 24 1881' 8 1 2 --
2.LZ Pavel Staňa 24 1386' 1 1 2 --
3.LO Jakub Kamenický 19 1012' 1 1 1 --
4.PO Zdenek Máca 1 20' 0 0 0 --
5.PU Marek Šenkýř 7 174' 0 0 0 --
6.PO Viktor Fraj 16 1382' 4 0 0 --
7.SZ Jakub Máša 18 1140' 3 0 0 --
8.PU Jiří Kašparovský 18 1140' 3 0 5 --
9.LZ Daniels James Sherlock 4 19' 0 0 0 --
10.SO Petr Kalvoda 23 1509' 4 0 1 --
11.LO Filip Čáp 21 1311' 4 0 0 --
12.SZ Michal Horňák 22 1921' 6 0 6 --
13.LU Michal Horáček 19 1526' 6 0 18 --
14.SZ Martin Hanuš 22 1790' 3 0 3 --
15.BR Jiří Šplouchal 2 180' 0 0 0 --
16.SO Dušan Tošič 9 397' 0 0 0 --
17.PZ Přema Polák 12 1076' 0 0 1 --
18.SO David Jedlička 1 25' 0 0 0 --
19.LZ Vít Hlavoň 1 24' 0 0 0 --
20.LO Vladimír Nedoma 1 12' 0 0 0 --
21.SZ Petr Slováček 15 1305' 0 0 7 --
22.PO David Staňa 15 497' 2 0 0 --
23.SU Michael Klika 3 36' 1 0 0 --
24.BR Marcel Nováček 25 2195' 0 0 0 --
25.LZ Eda Kotouček 19 1574' 4 0 3 --
26.SO Jiří Chlubný 24 2127' 1 0 2 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák