20.09.2021  Dorost st. | Vysoká sobotní výhra dorostu nad týmem Bohunice/Kohoutovice | RadekTalsky |
Sezóna: |
---|
Typ | Kolo | Datum | Domácí | Hosté | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Př. | 1 | PO 02.08. 18:00 | Újezd dorost | Líšeň | 232x | |
S | 2 | NE 08.08. 13:30 | Újezd dorost | Svratka Brno | 186x | |
S | 3 | SO 14.08. 10:00 | Újezd dorost | Bystrc-Kníničky | 180x | |
Vykoukal Luboš, Robeš Marek, Cenek Honza, Kolesnáč Pepa | ||||||
S | 4 | NE 22.08. 17:00 | Malá Haná Knínice | Újezd dorost | 194x | |
Standa Polouček, Luboš Vykoukal, Martin Cikánek | ||||||
S | 6 | NE 05.09. 12:30 | Moravská Slavia Brno | Újezd dorost | 175x | |
Martin Cikánek, Michal Paseka | ||||||
S | 5 | ST 08.09. 17:00 | Újezd dorost | Start Brno | 177x | |
S | 7 | SO 11.09. 10:00 | Újezd dorost | Šlapanice | 186x | |
S | 8 | SO 18.09. 10:00 | Újezd dorost | Bohunice | 169x | |
S | 9 | NE 26.09. 15:00 | Sparta Brno | Újezd dorost | 180x | |
kontumačně - nastoupení vyššího počtu hráčů ze soupisky | ||||||
S | 10 | SO 02.10. 10:00 | Újezd dorost | Rousínov | 183x | |
S | 11 | SO 09.10. 12:15 | Pozořice | Újezd dorost | 179x | |
S | 12 | SO 16.10. 10:00 | Újezd dorost | Znojmo | 168x | |
S | 13 | SO 23.10. 10:00 | Volný los | Újezd dorost | 158x | |
S | 1 | SO 30.10. 10:00 | Újezd dorost | Drnovice | 162x | |
Šimeček Adam 1x, Polouček Standa 1x, Vykoukal Luboš 1x | ||||||
S | 14 | NE 20.03. 13:15 | Drnovice | Újezd dorost | 105x | |
S | 15 | NE 27.03. 14:00 | Svratka Brno | Újezd dorost | 126x | |
S | 16 | NE 03.04. 14:00 | Bystrc-Kníničky | Újezd dorost | 94x | |
1x Standa Polouček | ||||||
S | 17 | SO 09.04. 10:00 | Újezd dorost | Malá Haná Knínice | 91x | |
Polouček Standa, Kroupa Adam, Robeš David | ||||||
S | 18 | NE 17.04. 16:00 | Start Brno | Újezd dorost | 77x | |
S | 19 | SO 23.04. 10:00 | Újezd dorost | Moravská Slavia Brno | 90x | |
S | 20 | SO 30.04. 14:15 | Šlapanice | Újezd dorost | 84x | |
S | 21 | SO 07.05. 16:30 | Kohoutovice | Újezd dorost | 75x | |
S | 22 | SO 14.05. 10:00 | Újezd dorost | Sparta Brno | 72x | |
S | 23 | NE 22.05. 14:00 | Rousínov | Újezd dorost | 76x | |
S | 24 | SO 28.05. 10:00 | Újezd dorost | Pozořice | 74x | |
S | 25 | SO 04.06. 10:15 | Znojmo | Újezd dorost | 73x |
Trenér: Tomáš Tesařík m.774 482 528
Email: tomas.tesarik94@seznam.cz Vedoucí: Vladimír Krejčí Telefon: 602 507 367 |
26.03.2024 | |
27.03.2024 | |
28.03.2024 | |
29.03.2024 | |
30.03.2024 | |
31.03.2024 | |
01.04.2024 | |
02.04.2024 | |
03.04.2024 | |
04.04.2024 | |
05.04.2024 | |
06.04.2024 | |
07.04.2024 | |
08.04.2024 | |