SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (583x)
STŘELCI Dorost st.
ODKAZY TÝMY
3794SK Žatčany
3284SK Újezd u Brna
2653SK Křenovice
2241Čechie Zastávka
2155TJ Šaratice
2102FC Slovan Brno
2089SK Šlapanice
2067SK Tuřany
2063TJ Tatran Kohoutovice
2030FC Pálava Mikulov
1989Sokol Babice nad Svitavou
1932RAFK Rajhrad
1864FC Veselí nad Moravou
1853SK Měnín
1833TJ Ochoz u Brna
1789SK MOGUL Vacenovice
1788MFK Modřice
1785TJ AGRO Milotice
1753FC Ivančice
1692TJ Sokol Podolí u Brna
1623SK Žarošice
1538FK Ořechov
1535ASA ES Únanov
1527FC Hustopeče
1523SK Blučina
1516FC Sokol Lovčice
1502SK Vojkovice
1488FC Židlochovice
1466TJ Sokol Otnice
1464Družstevník Starý Poddvorov
1443FK Hrušovany u Brna
1415SK Dolní Kounice
1411SK Moutnice
1396TJ Tatran Starý Lískovec
1375Sokol Troubsko
1370Sokol Hroznová Lhota
1356 Blažovice
1356SK Slatina
1342FC CVM Mokrá-Horákov
1336Sokol Žabčice
1330FC Čebín
1324FC Rosice
1322SK Prace
1308Sokol Těšany
1297FC Svratka Brno
1216Sokol Kněždub
1176 MCV Brno
1108FK SAZ Blatnice
1106TJ Sokol Kobylnice
1102FK Sokol Japo Střelice
1084FC Nordic Brno
1081 Rajhradice
1077Lokomotiva Horní Heršpice
1070TJ Viktoria Želešice
1034SK Moravská Slavia Brno
1033SK Bošovice
993TJ Sokol Novosedly
765FC Dosta Bystrc-Kníničky
708FK Znojmo IE
684TJ Sokol Přímětice
630 Jevišovice
620TJ Družstevník Nikolčice
593TJ Sokol Tasovice
591TJ Tatran Bohunice
533FC Moravský Krumlov
526TJ Sokol Hevlín
511FC Sparta Brno
509TJ Sokol Pohořelice
487FC Miroslav
412FC Medlánky
204 ČAFC Židenice
200FC Boskovice
176FC Kuřim
170FKM Kahan
166OFS Břeclav
159FK Hodonín
142TJ Sokol Velké Němčice
136SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
A-tým
-
TypKoloDatumDomácíHosté
Př.1SO 29.07. 16:30Újezd A
1:5
Bosonohy 208x
P1NE 30.07. 17:00Újezd A
4:4
Křenovice 219x
Př.2ST 02.08. 18:00Újezd A
2:4
Nikolčice 183x
P2NE 06.08. 17:00Újezd A
1:2
Bohunice 198x
S1NE 13.08. 16:30Újezd A
0:2
Pohořelice 209x
S2SO 19.08. 16:30Horní Kounice
4:2
Újezd A 204x
1xJiří Kašparovský, 1xFilip Čáp,
S3NE 27.08. 16:30Újezd A
0:3
Slovan Brno 192x
S4NE 03.09. 13:15Moravský Krumlov
0:2
Újezd A 235x
1xJiří Chlubný, 1xMartin Hanuš,
S5NE 10.09. 16:00Újezd A
0:0
Tuřany 814x
S6NE 17.09. 13:00Zbraslav
4:1
Újezd A 195x
1xFilip Čáp,
S7NE 24.09. 15:30Újezd A
3:1
Hevlín 159x
2xFilip Čáp, 1xMichal Jedlička,
S8SO 30.09. 15:00Jevišovice
3:1
Újezd A 139x
1xDavid Líska,
S9SO 07.10. 10:30Kohoutovice
2:1
Újezd A 149x
1xJiří Kašparovský,
S10NE 15.10. 15:00Újezd A
1:2
Šatov 128x
1xPavel Staňa,
S11SO 21.10. 11:15Jundrov
4:1
Újezd A 144x
1xJiří Kašparovský,
S12NE 29.10. 14:00Újezd A
3:0
Blížkovice 130x
1xPetr Kalvoda, 1xZdeněk Urbánek, 1xMartin Hanuš,
S13SO 04.11. 14:00Mikulovice
0:1
Újezd A 132x
1xMartin Hanuš,
Př.3NE 04.02. 10:00Újezd A
1:1
Nikolčice 31x
1xDavid Pospíšil,
Př.4SO 10.02. 16:00Újezd A
2:2
Měnín 25x
1xPetr Kalvoda, 1xFilip Čáp,
Př.5NE 18.02. 16:00Újezd A
:
Horní Heršpice 0x
ÚT Sparta
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.PO David Pospíšil 12 1033' 4 0 0 --
2.SZ Jakub Kamenický 12 870' 4 0 0 --
3.SO Petr Kalvoda 13 1141' 3 0 1 --
4.PZ Jiří Kašparovský 10 656' 3 0 3 --
5.SZ Filip Čáp 10 863' 3 0 4 --
6.LZ Viktor Fraj 13 1084' 2 0 0 --
7.LZ Michal Horáček 2 135' 2 0 0 --
8.SZ Martin Hanuš 12 1048' 2 0 3 --
9.BR Marcel Nováček 13 1043' 1 0 0 --
10.SU Martin Báňa 4 282' 1 0 0 --
11.SO Jiří Chlubný 13 1170' 1 0 1 --
12.LZ Pavel Staňa 13 1103' 1 0 1 --
13.SZ Michal Jedlička 12 963' 1 0 1 --
14.SZ Zdeněk Urbánek 6 165' 0 0 1 --
15.PO Zdenek Máca 3 55' 0 0 0 --
16.PO David Staňa 10 377' 0 1 0 --
17.PU David Líska 6 344' 0 0 1 --
18.PU Marek Šenkýř 5 66' 0 0 0 --
19.LZ Vít Hlavoň 1 4' 0 0 0 --
20.BR Martin Kozák 2 150' 0 0 0 --
21.SZ Petr Slezák 2 99' 0 0 0 --
22.BR Jiří Šplouchal 1 38' 0 0 0 --
23.LZ Jiří Nečas 1 5' 0 0 0 --
24.SO David Jedlička 3 112' 0 0 0 --
25.LO Vladimír Nedoma 2 22' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák