OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
Týmové zprávy B-tým
Zápasy B-tým
-
Sezóna:
TypKoloDatumDomácíHosté
S2NE 11.08. 17:00Újezd B
3:3
Želešice 316x
2xDaniels James Sherlock, 1xJiří Kašparovský,
S3NE 18.08. 10:30Pozořice
1:4
Újezd B 229x
2xDaniels James Sherlock, 1xMartin Kozák, 1xViktor Salad,
S4NE 25.08. 17:00Újezd B
4:3
Rajhradice 733x
3xDaniels James Sherlock, 1xMarek Šenkýř,
S5SO 31.08. 16:30Měnín
1:1
Újezd B 279x
1xDaniels James Sherlock,
S6NE 08.09. 16:00Újezd B
4:2
Tvarožná 701x
2xMarek Šenkýř, 1xFilip Houra, 1xTomaš Kachlík,
S7NE 15.09. 16:00Blučina
5:3
Újezd B 182x
2xJiri Hudec, 1xMarek Šenkýř,
S8NE 22.09. 15:30Újezd B
6:1
Blažovice 956x
4xMarek Šenkýř, 2xJiří Kašparovský,
S9NE 29.09. 10:30Ořechov
1:2
Újezd B 215x
1xFilip Čáp, 1xMarek Šenkýř,
S10NE 06.10. 15:00Újezd B
6:1
Moutnice 257x
3xDaniels James Sherlock, 1xFilip Čáp, 1xJakub Florián, 1xOldřich Haluza,
S11NE 13.10. 15:00Těšany
3:4
Újezd B 229x
2xFilip Čáp, 2xDaniels James Sherlock,
S12NE 20.10. 14:30Újezd B
4:0
Opatovice 1056x
3xDaniels James Sherlock, 1xFilip Čáp,
S13NE 27.10. 14:30Kobylnice
0:1
Újezd B 558x
1xMarek Šenkýř,
S1NE 03.11. 14:00Volný los
:
Újezd B 80x
Sezóní statistiky
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.LZ Filip Houra 11 528' 6 1 1 --
2.PU Jiří Kašparovský 7 540' 3 0 3 --
3.PU Viktor Salad 5 168' 3 0 1 --
4.LZ Jiří Nečas 5 352' 3 0 0 --
5.PU Marek Šenkýř 12 993' 2 0 10 --
6.LO Filip Čáp 7 469' 2 0 5 --
7.SO Dušan Tošič 12 1049' 2 0 0 --
8.SO Jakub Florián 10 890' 2 0 1 --
9.SZ David Líska 7 461' 1 0 0 --
10.LO Jakub Kamenický 9 657' 1 0 0 --
11.SZ Jiri Hudec 11 927' 1 0 2 --
12.LU Marek Novotný 3 175' 0 0 0 --
13.PO Zdenek Máca 5 247' 0 0 0 --
14.SZ Oldřich Haluza 6 444' 0 0 1 --
15.PZ Vít Hlavoň 8 400' 0 0 0 --
16.SO Michal Jedlička 1 90' 0 0 0 --
17.LU František Pejř 5 117' 0 0 0 --
18.BR Martin Kozák 11 990' 0 0 1 --
19.SU Květoslav Šenkýř 1 9' 0 0 0 --
20.SZ Tomaš Kachlík 2 125' 0 0 1 --
21.SU Daniels James Sherlock 11 945' 0 0 16 --
22.LO Jakub Kravčík 9 571' 0 0 0 --
23.SZ Jan Dobrovolný 2 70' 0 0 0 --
24.LO Ondřej Nečas 1 19' 0 0 0 --
25.LO Vladimír Nedoma 7 263' 0 0 0 --
26.LZ Pavel Staňa 4 126' 0 0 0 --
27.PZ Přema Polák 1 45' 0 0 0 --
28.SZ Rostislav Pelc 1 36' 0 0 0 --
29.BR Jakub Pavlík 1 25' 0 0 0 --
30.LU Tomáš Havránek 1 45' 0 0 0 --
31.SO Jiří Chlubný 3 86' 0 0 0 --
Realizační tým  
Trenér: Doležal Libor
Telefon: 608 731 782
Email: libor.dolezal56@icloud.com
Kalendář
09.07.2020
10.07.2020
11.07.2020
12.07.2020
13.07.2020
14.07.2020
15.07.2020
16.07.2020
17.07.2020
18.07.2020
19.07.2020
20.07.2020
21.07.2020
22.07.2020
  VPŘED