SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
www.fotbal.cz
fotbal.idnes.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 03.11.2019
Velké Bílovice - Újezd A (214x)
STŘELCI B-tým
1. Daniels James Sherlock 16
2. Marek Šenkýř 10
3. Filip Čáp 5
4. Jiří Kašparovský 3
5. Jiri Hudec 2
6. Martin Kozák 1
7. Filip Houra 1
8. Tomaš Kachlík 1
9. Viktor Salad 1
10. Oldřich Haluza 1
11. Jakub Florián 1
ODKAZY TÝMY
4547SK Újezd u Brna
4456SK Žatčany
3726SK Křenovice
3250Čechie Zastávka
3090FC Pálava Mikulov
3061SK Tuřany
3001FC Slovan Brno
2954TJ Tatran Kohoutovice
2842TJ Šaratice
2810FC Veselí nad Moravou
2800RAFK Rajhrad
2788SK Šlapanice
2659FC Ivančice
2642SK Měnín
2619TJ AGRO Milotice
2426Sokol Babice nad Svitavou
2369SK MOGUL Vacenovice
2349MFK Modřice
2337TJ Sokol Podolí u Brna
2312FC Hustopeče
2301TJ Ochoz u Brna
2254SK Žarošice
2101FK Ořechov
2085ASA ES Únanov
2054FC Židlochovice
2046TJ Sokol Otnice
2044Sokol Troubsko
2043FC Sokol Lovčice
2004SK Blučina
2003Sokol Hroznová Lhota
1956FC Svratka Brno
1952SK Slatina
1939SK Moutnice
1937SK Vojkovice
1932FK Hrušovany u Brna
1916 Blažovice
1903Sokol Žabčice
1896FC Rosice
1894Družstevník Starý Poddvorov
1858FC CVM Mokrá-Horákov
1846Sokol Těšany
1835TJ Tatran Starý Lískovec
1833 Rajhradice
1802TJ Sokol Novosedly
1783SK Dolní Kounice
1778Lokomotiva Horní Heršpice
1761FC Čebín
1752 MCV Brno
1734FK Sokol Japo Střelice
1732SK Prace
1716SK Moravská Slavia Brno
1679TJ Sokol Kobylnice
1652FK Znojmo IE
1647Sokol Kněždub
1590FC Nordic Brno
1582FK SAZ Blatnice
1582SK Bošovice
1491TJ Viktoria Želešice
1329FC Moravský Krumlov
1319TJ Sokol Pohořelice
1253FC Dosta Bystrc-Kníničky
1216 Jevišovice
1175TJ Sokol Přímětice
1137TJ Družstevník Nikolčice
1106TJ Tatran Bohunice
1095 ČAFC Židenice
1076TJ Sokol Hevlín
1043FC Sparta Brno
1024FC Miroslav
1014FKM Kahan
999OFS Břeclav
993TJ Sokol Tasovice
952FC Medlánky
947FC Boskovice
790FC Kuřim
783FK Hodonín
724TJ Sokol Velké Němčice
631SK Jundrov
246AFK Tišnov
233FC Kyjov
228SK Slavkov u Brna
214SK Ráječko
210SK Pozořice
128TJ Jiskra Strážnice
124TJ Tatran Rousínov
104 Uhřice
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku



UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ



Správce ubytovny
tel. +420 737 93 94 93
e-mail: ubytovnask@seznam.cz
JMENNÝ SEZNAM VÝKONNÉHO VÝBORU SK ÚJEZD U BRNA



Kamenický Jakub
Předseda
tel. 608 269 887
e-mail: kameja77@gmail.com


Doležal Jindřich
Místopředseda
tel. --- --- ---
e-mail: --------


Řeřicha Radek
Ekonom
tel. 737 93 94 93
e-mail: --------



Staňa Vladimír
Tajemník (jednatel, sekretář)
tel. 732 369 361
e-mail: --------



Velíšek Libor
Předseda ekonomické komise
tel. 777 874 262
e-mail: --------



Máca Tomáš
Předseda kontrolní komise
tel. 602 543 383
e-mail: --------

REALIZAČNÍ TÝM


Hanuš Pavel
Trenér A mužstva
tel: 777 239 990
e-mail:


Doležal Libor
Asistent trenéra A týmu

e-mail: --------


Doležal Libor
Trenér B mužstva

e-mail:


Nedoma Vladimír
Vedoucí B mužstva
tel.
e-mail: --------

ŠÉFTRENÉR MLÁDEŽE
Krejčí Ladislav
tel. 737 157 023
e-mail: vladimir.krejci@gradiortech.cz


STARŠÍ DOROST


Trenér Dorostu
Šimeček Petr
tel. 777 801 843
e-mail: simecekpet@seznam.cz


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Král Luboš
tel. 776 438 338
e-mail: lubos.kral3@seznam.cz



Sekanina Pavel
tel. 602 765 263
e-mail: davidsekanina.p@volny.cz



Topor Ladislav
tel. 777 294 723
e-mail: ujezd-zelenina@seznam.cz


STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Paseka Luboš
tel. 733 144 204
e-mail: lubomir.paseka@volny.cz


MLADŠÍ ŽÁCI
Talský Radek
tel. 777 026 993
e-mail: radek.talsky@seznam.cz



Ladislav Topor
tel. 777 294 723
e-mail: ujezd-zelenina@seznam.cz



REDAKCE BULVÁRU A NESMYSLŮ



Petlák Pavel
Správce stránek
tel. 608 469 214 ICQ: 286-776-362
e-mail: administrace@skujezdubrna.cz



Kamenický Jakub
Redaktor stránek
ICQ : 222 221 341
e-mail: --------



Nečas Jiří
Redaktor stránek
ICQ : 289 402 198
e-mail: necaji[zavinac]seznam.cz
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák