Soutěžní zápas (7.kolo)
PŘEČTENO : 470
5 : 0
Újezd AVišňové
Souboj s posledním týmem tabulky nabídnul celkově 5 gólů a spoustu šancí. Během 15 minut první půle jsme měli 7 šancí a z toho 3 byly tutovky. Hned v první minutě nepovedený odkop hostujícího brankáře a Malíř šel sám na branku, gološ ovšem svůj kiks napravil a vytáhnul střelu na roh. Do šancí se dostával Urban, který z lehkostí přecházel přes obránce hostů, nicméně v první půli se jen zastřeloval případně našel spoluhráče a ti jeho pobídky nevyužili. Do vedení jsme se dostali gólem z penalty, kterou proměnil Filip Čáp. Hosté se dostali do jediné šance v první půli a to když v úvodu utkání musel na zem Mrkva po nepříliš razantní střele. Na 2:0 zvýšil Mira Malíř, který uklízel do prázdné po povedené kombinaci s Ivo Urbanem. Do poločasu přidal ještě svůj druhý gól Filip Čáp, který si v malém vápně zpracoval vysokou svícu a pak prostřelil hostujícího brankáře. Druhý poločas přinesl víceméně stejný obrázek, k šancím se dostali i hosté, ale ta produktivita je velmi trápí. Na 4:0 zvýšil Kuba Lidmila, který si vzal míč na půlce a proběhl se s ním k vápnu, kde razantně vystřelil přesně k tyči. Na 5:0 zvýšil Ivo Urban, který ukázal rychlost a od půlky přesprintoval 3 protihráče a uklidil míč precizně k tyči. Další šance zůstaly nevyužity a když hosté také nevyužili žádnou šanci, mohl využít trenér Odehnal kompletní lavku včetně brankáře a dopřát potřebnou porci minut náhradníkům.