Soutěžní zápas (16.kolo)
PŘEČTENO : 79
14 : 6
Hrušovany u BrnaÚjezd Příp. ml.
Hrálo se systémem 4x15 minut. První čtvrtina byla nezvykle dlouho bez gólu, s několika spálenými šancemi na obou stranách. Skóre otevřeli domácí v 10. minutě. Po dvou chybách v obraně se 2x krátce po sobě trefil nejlepší hráč utkání Matyáš Karban a první čtvrtina skončila 3:0. Ve druhé čtvrtině opět Újezd v rychlém sledu dostal 5 gólů. Pak se štěstí otočilo na stranu Újezda. 2x se trefil Tomáš Kolník a poté náš dlouhodobě nejlepší útočník Jakub Borovička. Hned v úvodu třetí čtvrtiny jsme opět inkasovali gól od Matyáše. Soupeř přidal další dva góly. Za Újezd skóroval Filip Moravec a bránkář Filip Janírek. V poslední čtvrtině došlo ke změně na pozici brankářů. Vyloženě gólovou šanci Kuba minul. Soupeř přidal 3 branky na konečných 14 gólů. Čest Újezdu zachránil náš nejmenší a nemladší hráč Jindřich Šinderbal. Soupeř zaslouženě vyhrál 14:6.