Soutěžní zápas (18.kolo)
PŘEČTENO : 72
8 : 7
MedlovÚjezd Příp. ml.
Poslední soutěžní zápas jsme sehráli s Medlovem. V sobotu nás přivítalo nejen luxusní počasí, ale i hřiště a zázemí kabin + hospoda. Kluci hráli 4x 15 minut. První čtvrtinu jsme začali aktivně. Skóre otevřel Tomáš Kolník, krátce na to skóroval podruhé. Za Újezd přidal gól i Jakub Borovička, soupeři se podařilo vstřelit pouze jednu branku. Skóre po 1. čtvrtině 1:3. Druhá čtvrtina patřila Medlovu, kdy nám vsítil dva góly a mohl i o jeden více. Naštěstí nás podržel branář, kdy vychytal penaltu. Skóre po 2. čtvrtině 3:3. Nejvíce nás mrzí 3. čtvrtina, kdy jsme dostali krátce po sobě dva laciné góly a soupeř se rázem dostal do vedení 5:3. Poslední čtvrtina z herního pohledu dopadla lépe pro Újezd, Kuba přidal 3 góly a 1 gól Martin Uhlar, Medlov 3 góly. Celkové skóre Medlov : Újezd 8 : 7. Kluci děkujeme za pěknou hru a za sílu bojovat až do konce.