Soutěžní zápas (6.kolo)
PŘEČTENO : 432
1 : 3
Újezd AJevišovice
Co napsat k dnešnímu zápasu.... Mělo to být napravení zápasu ve Višňové a místo toho to snad bylo ještě horší. Zatímco Ve Višňové jsme si vypracovali mraky šancí, které jsme ledabyle zahazovali, proti Jevišovicím jsme si nevytvořili skoro nic a brankové šance by šly spočítat na prstech jedné ruky. Z prvního poločasu ani nemám co pomalu napsat, protože čas utíkal a my jsme připsali 2 střely, které nebyly pro hosty vůbec nebezpečné. Naopak inkasujeme po kiksu v obraně, kdy jednoduchý míč před šestnáctkou blbě trefíme a namažeme soupeřovi přímo před bránu. Jevišovice měly ještě 2 další střely, takže nebezpeční byly asi jako my s tím rozdílem, že se jim podařilo vsítit branku. Do druhé půle jsme vstoupili standartkou, kterou kopal Jedla a od půlky míč propadl k bráně, kde se postupně odrazil od obou tyčí a zapadl do brány. Mělo nás to nakopnout, nicméně Horáček v úniku 2 na 1 volí sobecké a nesmyslné kličkování a Urban zcela volný se právem může zlobit. O to víc nás mrzí, že si nepokryjeme dlouhý nákop, soupeře necháme zpracovat, přihrát na vápno a odtud přichází gólová střela. Aby toho nebylo málo, tak Jevišovice krásně vykombinovaly naši levou stranu, na přesný centr si v plné rychlosti naběhl útočník Jevišovic, předskočil Havránka a hlavou dal na 1:3. My jsme se mohli snažit, ale z hromady standartek jsme nedokázali nic nebezpečného vymyslet, naopak čím dál více jsme se ponořovali do debat se soupeřem. Tyto okamžiky nám braly důležité síly a čas s výsledkem něco udělat. Bohužel dneska to byla bolest pro oči, kombinačně bychom měli být silní, téměř po celý zápas se uchylujeme k nákopům, které nám zejména z minulé sezóny nejsou vůbec vlastní. Dnes zahrál Jevišovicím výborně střed zálohy, kde nás soupeř převážně přehrával důrazem a ziskem odražených míčů. V příštím kole nás čekají Tuřany a vzhledem k posledním výsledkům to je v aktuální fázi klíčový zápas.