Soutěžní zápas (15.kolo)
PŘEČTENO : 165
9 : 0
Újezd AJevišovice
První zápas jara nám, jak již výsledek napovídá, vyšel bez komplikací. Zápas se zlomil mezi 21.-26. minutou, kdy jsem soupeři nasázeli 3 rychlé góly. První gól prvního poločasu vstřelil z velké dálky Michal Horáček po špatném odkopu gólmana. Druhý gól připravil Mirek Malíř pohlednou přihrávkou na neúnavně nabíhajícího Adama Kroupu a ten mu ze křídla balon posadil přesně na hlavu. Třetím gólem se odměnil sám Adam Kroupa, kdy zakončil po úniku ze strany na vzdálenější tyč. Čtvrtý gól vsítil Luba Vykoukal po přihrávce před prázdnou bránu. Po poločase jsme nepolevili, ale stále se snažili o aktivní hru dopředu. Na 5:0 zvýšil zblízka Malíř, následně do prázdné brány uklízel i Horáček. Ani na konci zápasu naše chuť po gólech nepřešla a v rozmezí 86.-89. minuty přidali góly 2x Kroupa a 1x Vykoukal. Za zmínku ve druhém poločase stojí i neúspěšný pokus o lob od Frantu Pejře a rychlý samostatný průnik přes půlku hřiště Standu Poloučka, zakončený přímo do brankáře. Našemu brankáři v zápase zatrnulo pouze jednou, když se hostům podařilo trefit tyč, odražený balon ovšem Marcel stihl schovat do náruče. Děkujeme za silnou diváckou podporu !