SK Újezd u Brna     oddíl kopané
10.11.2013 PŘEČTENO : 4277
Všichni

jednička přezimuje na 1. fleku

Áčko skončilo po podzimu okresního přeboru na 1. mistě v tabulce. Na druhého soupeře, což jsou týmy Rajhradice a Želešice má k dobru 5 bodů. Abysme si shrnuly podzim. Začínali jsme S Želešicemi a první zápas jsme prohráli smolně 2:3, v zápase jsme nebyli horší, ale víc štěstí měly Želešice. Poté jsme zamířily do Opatovic, které se nejprve ze soutěže odhlásily a po pár dnech to vzali zpět. Tam jsme dokázali vyhrát 3:0 po brankách Kalvody M. a Bělohlávka 2x. 3. duel sezóny jsme odehráli doma proti Ivančícím B. Utkání jsme vyhráli 1:0 i když to mohlo být i vyšší skóre. 4. utkání jsme hráli na půdě Střelic. Střelice hráli velmi dobře a v klidu se dá říct, že to byl jeden z nejtěžších soupeřů za celý podzim, urvali sme tam remízu a bylo to naše jediné zaváhání na hřištích soupeřů. K 5. utkání jsme nastupovali doma proti Zbraslavi. Zápasu jsme zcela dominovali, hosty jsme k ničemu nepustily a zaslouženě vyhráli jen 3:0. k 6. utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Oslavan. V utkání jsme byli lepší. vyhráli jsme 2:1 a domácí zdramatizovali zápas jen po naši chybě, gólově se prosadili Semmler a Chalupa. Ve šlágru 8. kolo jsme hostili Veverskou Bítýšku. Hosty jsme zmrazili do poločasu aktivnější hrou, která přinesla jen 1 gól, ve druhé půli jsme přidali další a zbytek zápasu bezpečně kontrolovali. 9. kolo nás namířilo do Ořechova, utkání jsme zvládli, i když podle aktérů, domácí nevyužili mraky šancí, vyhráli jsme 2:0 a už jsme byli na špici tabulky. V 10. kolo k nám dojeli Modřice. Jednoznačně nejkvalitnější soupeř a hra tomu odpovídala. Celý zápas jsme tahali za kratší konec a vyrovnali jsme až díky penaltě, kterou proměnil Bělohlávek. Do Babic jsme jeli v rámci 11. kola a celý zápas rozhodla standartka a hlava Semmlera. Po herních nezdarech a tápáních přišel konečně výkon, na kterej se dalo dívat. 2. porážku v soutěži a opět doma jsme si připsali proti Rajhradicím. Soupeř nás v 1. půli potrestal během 2. minut 2 brejkama a my jsme ve druhé půli z bušení do rajhradických vrat vytěžili pouze snížení na 1:2. Na jediné derby v sezóně jsme zamířili do Moutnic. Soupeř hrál tvrději než my, my měli víc ze hry a o jediný gól utkání se postaral Mikojan Rustam. Proti Říčanům jsme potvrdili první místo, 3 góly a inkasovali jsme pouze jednou. Na závěr podzimu jsme cestovali k předehrávce 1. jarního kola do Želešic, kde jsme dokázali zvítězit 3:0. Dokázali jsme na 100% využít všech našich gólových šancí a myslím si, že zaslouženě vezem 3 body. Abysme zbilancovali podzim, na soupeřových hřištích jsme dokázali 6x vyhrát a 1 remizovat, což z nás dělá nejlepší tým venku. Naopak doma jsme 2x prohráli a 1 remizovali, což znamená že doma máme ještě určité rezervy. Za celý podzim jsme inkasovali pouze 9x, z toho 2x venku. Jednoznačně nejlepší defenzíva v soutěži. Konečný účet za podzim číní 32 bodů při skóre 26:9. Na jaře budem chtít ve výkonech z podzimu pokračovat a doufáme, že Vy fandové nás budete chodit podpořit v co největších zástupech.