26.10.2015 PŘEČTENO : 4760
Všichni

Benfika otočila zápas s Blazovicemi

Přestože hosté neměli uzemní převahu, podařilo se jim na začátku první půle skórovat 0:1. Ve zbytku utkání však diktovali tempo naši hráči. V první půli jsme nastřelili tyč a měli několik dobrých šancí. Hosty jsme jednoznačně přehrávali, na gól jsme si však museli počkat až do 75 minuty. Filip Houra po přízemním centru z pravé strany tečoval patičkou na přední tyč. Pomezní sice měl praporek nahoře, ovšem ten ho měl nahoře úplně vždy a někdy dokonce mával i na kolemjdoucí. Gól byl správně uznán. Hned o minutu později se po levé straně protáhl opět Houra a nabídl gólovku Kubovi Florianovi 2:1. V závěru ještě pojistil vedení Filip Čáp ve stylu Karla Poborského přeloboval golmana. 3:1. Výhra zasloužená, hoste hráli uplnou tužku.