10.09.2016 PŘEČTENO : 4940
Všichni

komentar k zapasu Ujezd B-Kobylnice

27 srpna se Újezdsky B tým postavil na domácím hřišti výběru z Kobylnic. Dorazilo i pár skalních fanoušků, kteří čekali od svého týmu jediné první 3 body v sezóně. Po vyrovnaném prvním poločase, který skončil 0:0 se do druhého poločasu šlo s větším úsilím vstřelit gól což se také povedlo na 1:0 dával z bezprostřední blízkosti nová posila z Žatčan Tomáš Zrza Kobylnice se ještě snažili o vyrovnávajíci gól, ale Újezd předvedl ukázkové střídání kdy po 3 minutách na hřišti se prosadil Martin Petlák a bylo vymalováno Újezd získal první skalp v sezóně a v domácím prostředí vítězí 2:0. Je třeba vyzdvihnout i špičkový výkon obou pomezních rozhodčí.