25.09.2016 PŘEČTENO : 5519
Všichni

A-tým doma prohospodařil dvoubrankové vedení

Újezdu se podařilo zvítězit v minulém kole na půdě H. Kounic a jelikož to byla druhá výhra v řadě měli naši příznivci důvod k optimismu. Dnes bylo nutné venkovní výhru potvrdit na domáci půdě s týmem Jevišovic. Začátek jsme měli vskutku výborný, hned cca ve 3 minutě se nám podařilo vstřelit gól nejspíš přímo z rohového kopu. O pár minut později jsme vedli dokonce 2:0, když se z přímého kopu trefil Filip Čáp. V tu chvíli to vypadalo na prodloužení vítězné série. Bohužel těsně před půlkou po rychlé kombinaci hosté snížili na 2:1. Druhá půle se nesla v duchu dobývání naší branky. Újezd se dopředu nehrnul a tim pádem měl i minimum šancí. Hosté často obléhali Nováčkovu branku a gól vysel ve vzduchu. Nakonec se Jevišovice vyrovnání dočkali asi okolo 78 minuty. Bohužel v úplném závěru v újezdské brance skončila ještě jedna střela. Hosté tedy otočili výsledek z 2:0 na 2:3. Naši tedy vzhledem k vývoji útkání ztratili body, nicméně věřme že se podaří dovést body zase z venku třeba už v příštím kole z Medlánek