17.10.2010 PŘEČTENO : 3643
Všichni

A-tým i Benfika naplno bodovali

Naši borci z jedničky se v tuhé zimě postavili hostům ze Šatova. Vstup do zápasu jsme měli excelentní. Zřejmě silně fučící severák vyhovoval našim hráčům natolik, že už po minutě hry se hlavou po standartce krásně prosadil domácí miláček tribun Radek Řeřicha. Šatov do poločasu nedokázal najít recept na naši obranu. Hned v úvodu druhého poločasu jsme opět z brejku prostřednictvým Tumanyana přidali další branku. Do konce utkání se už nikdo neprosadil, naši to jak je zvykem oddřeli a zaslouženě vybojovali tři body. V po zápasovém hodnocení výkonů obdrželi hráči vysoké známky.

V sobotu hrající Béčko hostilo samotného lídra soutěže, který nebyl ještě poražen a to Kobylnice. Naši bojovali statečně a po poločase drželi vyrovnaný stav 2:2. V druhé půli se nám ovšem poštěstilo a góly Kozdase a Vichty jsme soupeře udolali v poměru 4:2. B-tým se tedy postaral o první porážku Kobylnic a zaslouží pochvalu.

Dorost hostil tým Moutnic. V minulém kole naši završili sérii, když nejprve v prvních čtyřech utkáních vyhráli a v dalších čtyřech prohráli. Věřili jsme tedy, že v devátém utkání dojde opět k obratu a bude se radovat újezdský celek. Bohužel naši toto nepotvrdili a prohráli 3:5. Trefil se stejně jako v žácích Čáp Filip.

Žáci zvládli utkání s Ochozem na výbornou a zvítězili 3:0.

Přípravka si napravila reputaci z minulého kola a porazila tým Pozořic 6:1. Hatrickem se presentoval David Líska, který se o víkendu jedenkrát gólově prosadil i v žácích.

V tipovačce se zamíchalo pořadí na špici, stále není rozhodnuto. Toto kolo patřilo tipařům Milde, Macek, Vlasta, Stanley, kteří trefili 5 tipů z toho jednu remízu. Dobře se uvedl nováček soutěže Urbec.