26.04.2015 PŘEČTENO : 4257
Všichni

Béčko nestačilo na rozjeté Žatčany

Tradičně v dopoledních hodinách se dnes odehrál zápas újezdského béčka proti soupeři ze Žatčan. Po bezbrankové první půli se v druhém poločase z góly rostrhl pytel. Domácí Žatčany šli do vedení z pokutového kopu. Minutu po inkasované brance jsme vyrovnali. Další gól jsme dostali opět z penalty. Výroky rozhodčího byly silným kafem pro některé naše hráče, kteří neudrželi nervy a odnesli to červenou kartou. Naši hráči dohrávali v devíti, takže ve zbytku zápasu bylo těžské soupeři vzdorovat. Bohužel finální skóre bylo vysoce v náš neprospěch, prohra 1:6 s tímto soupeřem patří historicky jako druhá nejvyšší. Doufejme v odplatu v příštím vzájemném zápase.