27.09.2020 PŘEČTENO : 1858
A-tým

Druhá výhra v řadě

V utkání 2 rozdílných poločasů jsme vyválčili další 3 body do tabulky. Po totálně zpackaném úvodu sezóny jsme dokázali ukázat charakter a obrátit nepříjemný poločasový stav v Tuřanech. První poločas byl z hlediska vytvoření šancí jasně v režii Tuřan, kromě vedení 2:0 nás podržel gološ Mrkvica. My jsme sice měli územní převahu, ale hráli jsme jen po vápno, soupeř byl přímočařejší a efektivnější. Ve 2. poločase jsme domácí úplně vymazali ze hřiště. Během 7 minut jsme dokázali skóre otočit. Následně jsme museli řešit nepříjemnost v podobě zranění Stravy, ale zkušeně jsme drželi otěže utkání a tečku za utkáním udělal stylově Jedlička.  Vítězství je to cenné, podle mě zasloužené. V dalším kole nás čeká jeden z lídrů soutěže a náš tradiční protivník Kohoutovice. Béčko bohužel podlehlo předposledním Těšanům, a k tomu dohrávalo v 10 bez vyloučenýho poldy. V dalším kole nás čeká poslední Podolí B.