SK Újezd u Brna     oddíl kopané
09.05.2010 PŘEČTENO : 3268
Všichni

A-tým veze ze Šardy tři body

Ostře sledované derby bylo na programu v sobotu 8. května Šaratice vs Újezd. Domácí se v tomto utkání museli obejít bez některých opor, naproti tomu našim chyběl v utkání David Jedlička, který se předzápasem zranil. Do utkání naši v stoupili lépe v 18. minutě se střelecky prosadil Polášek. Hosté ale dokázali do poločasu otočil výsledek. V druhé půli naši opět strhli vedení na svou stranu góly Horáčka a Semmlera, ale zdaleka nebylo vyhráno. V 65. minutě dostal červenou Fiala a ve zbytku utkání jsme bránili výsledek. Nakonec se nám to podařilo a oplatili jsme domácím podzimní prohru.

Výsledky dalších týmů už tak potěšující nejsou, Béčko hrálo v Blažovicích, kde prohrálo 2:1. Za Újezd skóroval Houra Filip. Ještě hůře se v sobotu vedlo dorosencům, kteří měli problém kvůli početným zraněním a nemocem se vůbec sejít v dostatečném počtu. Nakonec se to podařilo i s nutnou dávkou usilí p. Řeřichy, který sám měl horečku. Dorostu se v zápase se Svratkou Brno nevedlo, přisli jsme o golmana, kterého jsme museli nahradit hráčem. Domácí byli však celkově daleko lepší a zvítězili vysoko 11:2. Ještě k našemu předsedovi, Když jsem ho po zápase viděl, zrovna dvakrát zdravě nevypadal. Mohu mu jen obdivně pokynout co všechno je ochoten kvůli našemu fotbalu udělat.

Žáci svedli na hřišti Blažovic bitvu o první místo v tabulce. Naši na domácí ztráceli před zápasem pouhé dva body, zápas nás tedy mohl poslat do čela. Domácí Blažovice si však výhrou 3:0 vedení v tabulce ještě rozšířili a naši se tak musí spokojit s aktuálním druhým místem. Přípravka hrála také v Blažovicích a vyhrála 4:1.