28.04.2014 PŘEČTENO : 4029
Všichni

Jednička rozstřílela Oslavany

Dorost v sobotu hostil tým Pozořic, a po přestřelce skončilo utkání 4:4 ( napište někdo report). Béčko poté hostilo také Pozořice, tentokráte rezervu. Zápas to byl na 4. třídu vcelku kvalitní. Hrál se velice otevřený fotbal, s množstvím šancí na obou stranách. Oba celky mohli ke konci utkání rozhodnout. My sme šli do vedení po gólu Kašparovského. V první půli jsme byli lepší. Jenže do druhé půle nastoupily úplně jiné Pozořice. Během 10 minut otočiy skóre a mohli dále navyšovat, naši totálně prospali začátek druhé půle a od prohry je zachránil až střídajíci David Staňa, jenž chytře střelou z dálky vyrovnal. Jednička hrála v neděli s Oslavanama. Více v reportu zápasu...