OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
04.08.2021 PŘEČTENO : 755
A-tým  

Blíží se start soutěže, prvním soupeřem je Únanov


Blíží se ostrý start sezóny a v prvním zápase zajíždíme na půdu Únanova, mužstva, se kterým máme dlouho a společnou historii v 1. B třídě.
Podle dochovaných statistik jsme se s Únanovem začali potkávat již na začátku tisíciletí a to od sezóny 04/05.  Tou dobou náš tým postupoval do A třídy, kdežto Únanov se radoval z těsné záchrany.  Nejlepšího umístění dosáhl, když skončil 2x na páté příčce, z toho v 1 sezóně to bylo těsně za našim celkem, konkrétně v sezóně 10/11, kdy se po 1 roční pauze vraceli do 1. B třídy. 

Následné sezóny již šťastné nebyly a Únanov stejně jako náš tým spadl v sezóně 12/13 do okresního přeboru. Zatímco my jsme hned následující sezónu OP vyhráli, Únanov setrvával v okresním přeboru až do sezóny 17/18, kdy oslavil návrat do 1. B třídy. 

V uplynulých 2 nedokončených sezónách se umístil Únanov nejdříve na sestupové a loni na těsné nesestupové příčce, čili stejně jako my má náš soupeř co napravovat.  I kvůli dlouhé pauze je velmi těžké odhadovat, v jaké sestavě soupeř nastoupí, nehrálo se téměř rok, ze stránek soupeře víme o 2 zápasech přípravy, které soupeř vyhrál a v předkole krajského poháru doma podlehl Příměticím 1:2. 

Nám se na neděli sešla nejhorší možná varianta a to souběžný zápas béčka. Podařilo se přehodit pořadatelství utkání dorostu se Svratkou a posunout utkání na dřívější čas. Na zápas béčka tedy mohou jet dorostenci a trenérovi Odehnalovi by se mělo podařit bez problému poskládat 14-ti člennou soupisku, zbytek hráčů pojede s béčkem. 


×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : kameňZměnil : kameňHodnocení : 5 (398)