16.10.2011 PŘEČTENO : 4271
B-tým

Újezd B zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem

Újezd hrál zápas ve znamení mnoha neproměněných brankových příležitostí což korunoval Smolka ve 30 minutě zahozenou penaltou, kterou trefil do břevna. Újezd měl v první půly mnoho šancí, ale pouze jedinou trefu se podařilo dostat do brány soupeře Vichtovi ve 38. minute a tak poločas jsme vyhráli 1:0. V druhé půli jsme měli další šance, ale už se nám nepodařilo skórovat a tak Mokrá B podlehla Újezdu 0:1 a mi jsme si zachovali první místo v tabulce.

A-tým urputně bojoval v Kosticích, naši se dostali do brzského vedení. Domácím se však bohužel podařilo vyrovnat a tak naši opět venku nevyhráli. Bod je ale cenný, vzhledem k podmínkám, které na těchto venkovních utkáních panují.