23.09.2012 PŘEČTENO : 4492
Všichni

DERBY: A-tým v druhé půli ztratil dvoubrankové vedení

Újezd začal derby s Otnicemi velmi dobře. Brzy zařídil vedení parádní ranou Horáček Michal. Ještě v první půli se na dvakrát prosadila i naše nová brněnská posila Jan Vejmělka. První půle proběhla pro naše docela hladce, vedení 2:0 se zdálo vzhledem k vývoji utkání jako dostačující a všichni domácí věřili v zisk tří bodů. Otnice do druhého poločasu nastoupili jako vyměněné. Hned v prvních minutách se jim podařilo snížit a do utkání tak vnést trochu dramatu. Hráči Otnic si vypracovali řadu šancí, několikrát se zaskvěl na újezdské straně gólman Nováček. Bohužel necelých deset minut před koncem se hosté dočkali i vyrovnání po parádní hlavě hostujícího Spáčila. Utkání tedy skončilo 2:2 a prokletí domácího hřiště tedy pokračuje.