04.06.2017 PŘEČTENO : 5032
A-tým

Tři krásné góly proti Šatovu byly málo

Zápas dvou odlišných poločasů, tak by se dal charakterizovat domácí zápas proti Šatovu. Hosté v první půli hojně využili své šance, hlavně ke konci poločasu kdy dvakrát skórovali a zvyšovali už na závratných 0:4. Přestože Újezd měl v první půli také šance poločas patřil hostům. Drůhá půle však byla úplně odlišná. Dopředu se posunul Kašparovský, který v první půli hrál na defenzivním postu a byl to právě on který velel ke stíhací jízdě. Zlepšená hra domácích vedla k většímu počtu velkých šancí. Nádhernou ranou do levé šibenice snižoval na 1:4 právě Kašparovský. Na 2:4 se nám podařilo snížit po parádičce a centru přes nohu kde zakončoval hlavou do odkryté branky opět Kašparovský. A naši dále stupňovali tempo, velké šance měl opět Kašparovký který hlavou tešně minul. Šancí bylo opravdu nespočetně. V závěru se nám podařilo snížit už na 3:4 po zarputilém průniku Staně D., který přešel přes dva hráče a krásně našel ve vápně Nedomu, ten nadvakrát dotlačil míč do sítě. Bohužel to už bylo v samotném závěru utkání a tak historický obrat se nekonal. Nebylo k němu však daleko, pokud bychom byli úspěšnější v proměňování šancí mohli jsme skórovat klidně i vícekrát. Fotbal nahoru dolu tedy skončil výhrou hostů 4:3