09.10.2011 PŘEČTENO : 3788
Všichni

Újezd v zápase s Kněždubem dominoval

Stejně tak jako včera na zápas B-týmu tak i dnes panovalo studené a deštivé počasí což se pochopitelně projevilo i na návštěvnosti, která byla zatím suveréně nejnižší v nové sezóně. Naši nastoupili do zápasu zodpovědně vědomi si bodového deficitu z posledních několika kol. Už ve druhé nebo třetí minutě se dokázal prosadit Horáček Michal, který si to hodil mezi obránce a nekompromisně zakončil k tyči (Tak mi to bylo aspoň řečeno). Hosté měli v úvodu údajně také jednu velkou šanci. Poté se rozpoutal koncert našeho mančaftu, hrozilo hlavně naše smrtonosné duo Horáček, Kubíček. Horajda několikrát ve vápně nedokázal dotlačit míč do branky přes padající a válející se protihráče. V dvacáté minutě se po centru z pravé strany podařilo elegantním šťouchem přehodit golmana Alešovi Poláškovi a naši zvýšili vedení. Šancí bylo nadále dost a také kombinace byla pohledná. Hosté byli v tu chvíli zralí na pětku. Našim se však už nedařilo proměňovat tyto šance, Kubíček mířil v jednom z brejků těsně vedle.

V druhé půlce jsme se hned zkraje uvedli neproměněnou tutovkou. Poté se Kněždub snažil aspoň lehce přidat a vyrovnat hru. Hosté měli možnost zahrávat několik přímáků z předvápna, které naštěstí nevyužili, jedenkrát se vyznamenal robinzonádou Nováček. Onen dlouho očekávaní třetí gól do sítě hostů se nepodařilo vstřelit ani střídajícímu Umičovi, který si perfektně zpracoval centr, ale zakončení chtělo větší razanci. Finální resumé 2:0, naši předvedli atraktivní útočnou hru s dobrou kombinací.

Výsledkem 2:0 skončili také zápasu béčka a dorostu. Soupeřem dorostu byl první tým tabulky Pozořice. Přípravka doma porazila Ochoz 6:0. Žáci prohráli s Mokrou 3:7.

Podzimní tipovací soutěž se nám dramatizuje, dosavadní suveréní vůdce Zabiják si zapoměl typnout kolo a dal tak šanci typérům v závěsu, kteří se pomale dotahují k čelu.