21.10.2012 PŘEČTENO : 4286
Všichni

Překvapení se nekonalo, lídr si s A-týmem poradil. Benfika v Rajhradicích nezaváhala

Překvapení se nekonalo, náš A-tým cestoval na půdu lídra soutěže Lovčic. Po první půli byl stav pouze 2:0, ale po půlce domácí svým fotbalovým výkonem navýšili skóre na 6:1. Domáci nastříleli 5 gólů ze standardních situací. O jediný náš gól se postaral jeden z hráčů Lovčic, který si dal výstavního vlastence. Domácí byli výrazně lepší a fotbalovější, my hráli to na co jsme měli, uvedl jeden z našich hráčů po zápase. - Benfika jela na půdu Rajhradic. Přestože v 90 minutě Tumanyan neproměnil pokutový kop, vítězství 3:1 nás neminulo. Vyhrály i Žatčany 2:0 v Pozořicích. Výsledkem 3:1 zvítězil i dorost, bližší informace k utkáním doplníme později