20.09.2015 PŘEČTENO : 4188
Všichni

Střídající hráči rozhodli zápas proti Šatovu

Újezd po delší šňůře bez vítězství tentokrát bodoval naplno. Vítězství proti Šatovu se přesto nerodilo lehce. Po dvaceti minutách se dalekonosnou superstřelou z přímého kopu trefil Chalupa. Balon vlivem závanu větru překvapil golmana a krásně zapadl pod břevno. Během pouhých sedmi minut druhé půle ale hosté otočili na 1:2, přičemž jedna z branek byla vlastní. Naši se ale nesložili a po rohovém kopu se prosadil Viktor Fraj. Duležitou práci při rohu odvedl Martin Kalvoda, který v souboji před brankou odstavil obránce hostů. Pak nastala šťastná chvíle pro střídajícího Ondřeje Smolku, který po centru ze strany kostrbatě zpracoval míč a prostřelil golmana. Poslal tak Újezd opět do vedení. Nebylo to ze strany tohoto hráče ještě vše. O pár minut později Ondra prchl obráncům a v bleskovou akci skvěle zakončil 4:2. V závěru utkání Újezd korunoval opět breakem do otevřené obrany, Rustam v úniku z levé strany nabídl odkrytou branku Filipovi Čápovi a ten se nemýlil. Újezd tak zvítězil 5:2