03.04.2011 PŘEČTENO : 3485
Všichni

A-tým vstoupil do jarní části výhrou nad Modřicemi

Krásného vyloženě letního počasí se dočkali diváci na újezdském hřišti na první jarní kolo. Bylo to poznat, divácká návštěva byla stejně jako počasí velice dobrá. Hosté z Modřic měli před zápasem pouhých 12 bodu což je o 6 méně než my, nacházeli se tak na předposledním místě v tabulce. Případná naše prohra by tak opět znamenala dotáhnutí chvostu tabulky na náš celek. Zápas se hrál od prvních minut velice z ostra s mnoha fauly, ale šancí bylo minimum. Do poločasu jsme dali sice dvě branky avšak uznána nám byla pouze jedna,a to když se po levé straně podařilo dotírajícímu Horáčkovi M. nahrát na novou akvizici Poláška M., který se z voleje nemylil. Druhá půle byla hodně rozhádana, padly 3xčervené karty. Našim se podařilo později zvýšit vedení po faulu na Poláška Radka se z penalty trefil Poláček Aleš. Vítězstvím 2:0 jsme tedy započali jarní část, ve které se snad budeme držet co nejdále od sestupových vod.

V sobotu hrál také svuj první zápas v jarní části tým dorostu. Naši prohráli v Rajhradu 0:3.