SK Újezd u Brna     oddíl kopané
14.04.2013 PŘEČTENO : 3927
Všichni

První jarní zápasy jsou odehrány

V prvním jarním zápase podlehl náš A-týmu hostům z Poddvorova 1:3. Poddvorov šel do vedení po rohovém kopu zatočeném přímo do branky. Nováček míč podběhl a Polášek už nedokázal vyhlavičkovat míč z brány. V závěru prvního poločasu po faulu na Chalupu srovnával na 1:1 z penalty Polášek. Druhá půle nabídla několik šancí na obou stranách. Hrozili jsme hlavně po centrech do vápna. Hosté však byli v proměnování šťastnější a vstřelili ještě dvě branky. V 80 minutě doslat druhou žlutou ještě Horáček M. a musel ze hřiště. Finální výsledek tedy 1:3. - - B-tým podlehl také doma Měnínu 1:2. Jediný zásah našich si připsal Mikojan Zograb.