09.08.2020 PŘEČTENO : 2079
A-tým

Blížkovice efektivnější

Krutý výsledek, který moc neodpovídal průběhu zápasu. Hosté z Blížkovic byli ale maximálně efektivní, téměř vše, co letělo na bráno skončilo bohužel pro nás gólem. Zkraje zápasu jsme nepohlídali standardku a hosté šli do vedení, což začalo naše úsilí za vyrovnáním, které trvalo celý poločas. Postupně se v šancích ocitli Horáček, Malásek, Horňák a Jedlička. Bohužel ani jeden pokus se neujal, i když Malásek byl tváří v tvář brankáři. Vyrovnání přišlo těsně před pauzou, kdy byl faulováno Horáček a Horňák proměnil penaltu.  Druhou půli jsme hosty nepustili do 60. minuty z vlastní půle, zlom přišel asi v momentě, kdy byla situace 2na1 a Polák loboval neúspěšně gólmana, možná se naskýtala přihrávka před kasou volného Horáčka. Po téti obří šanci přišla dvouminutovka, která utkání rozhodla. Z naší standardky hosté bezproblémů vyjeli od svého rohu a rychlý brejk zakončili brankou abychom za 2 minuty udělali fatální kiks a hosté opět trestali. Nakonečných 4:1 upravil asi nejlepší muž na hřišti Velčický hlavou do protipohybu Bogľarského. 1 jediný hráč Blížkovic byl hráčem rozdílovým, zbytek týmu byl důraznější a to stačilo. Naše 3 chyby výsledek zápasu zlomil, ale je na čem stavět.