OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
13.09.2023 PŘEČTENO : 392
A-tým  

Hostíme nováčka - FK Ořechov


Fotbalová sezóna nám nabírá na tempu a další hrací víkend nám přinese soupeře, se kterým jsme se od  letité kapitoly v okresu dlouho neutkali.
V minulé sezóně z druhého místa postupující FK Ořechov. Ten se pod taktovkou Bohdana Ryšavého po celou sezónu držel vítězných Oslavan, za kterými zaostal jen o 3 body.

Dá se říct, jak skončil minulý ročník, pokračuje i letošní, nováček si vede nad očekávání dobře a drží se v těsném závěsu za Oslavany.
Po odehraných 5 kolech už je čas nad možností bilancovat vstup do sezóny a jak se blíží sezóna do své poloviny, tak se dá očekávat, že bude Ořechov atakovat příčky od poloviny nahoru. Spolu se Šatovem jako jediní zatím neokusili hořkost porážky. 3 výhry a 2 remízy posadily Ořechov na 3. místo tabulky s aktivním skóre 11:5.  Soupeř se tedy nachází 2 příčky a 3 body před námi, čeká nás zápas 3. a 5.  týmu tabulky a dá se říct, že se bude jednat o šlágr kola.

V minulém kole Ořechov porazil v letošní sezóně trápící se Novosedly 2:1. Vypadalo to, že domácí měli celý zápas pod kontrolou, vedli po brankách Cihláře a Kozla 2:0, nicméně těsně před koncem Novosedly snížily, do konce zápasu se již skóre neměnilo.

Áčko vyhrálo v minulém kole v nepopulárních Příměticích 3:0. I přes ne příliš povedený výkon jsme rádi, že jsme 3 z našich asi 15 šancí proměnili, zároveň Macek zavřel bránu a zrodila se pro nás příjemná výhra. 

Před zápasem áčka je program na našem plácku jasný, starší přípravka se představí proti Židlochovicím - 9:00 a mladší přípravka změří síly s Vojkovicemi 10:30.

Dorost hostí v Křenovicích v sobotu Krumvíř - 10:30.

Nedělní program uzavře souboj s Ořechovem - zápas nám začíná ve 13:30 pod taktovkou tria Bílý, Rodinger, Švaňhal.


×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : kameňZměnil : kameňHodnocení : 4.1 (137)