14.06.2010 PŘEČTENO : 3486
Všichni

A-tým porazil Šatov, Přípravka vyhrála soutěž a má i krále střelců

Trenér Cupák udělal na nedělní zápas áčka se Šatovem zajímavé machinace v sestavě, které se v zápase ukázaly jako velice pozitivní. Utkání se vyvíjelo v tradičním duchu neproměňování šancí, které v některých případech mohlo fanouškům způsobit chvilkovou nevolnost. V první půli Chlubného střelu zachránil bravurně Mikojan a Horáčkovo sólo na golmana, který stál málem mimo branku zůstalo také nevyužito. V druhé půli naštěstí naši prolomili střeleckou impotenci a hrdinou se Stal již jmenovaný Horáček Michal, který se prosadil v chaosu ve vápně a rozhodl utkání v náš prospěch.

V neděli hráli ještě žáci, kteří vyhráli 8:1 nad Ochozem a konečně svoji soutěž dohrála přípravka, která porazila venku Blažovice 8:1 a dokázala se tak ve finále soutěže umístit na prvním místě, za což se chlapcům a trenérům zaslouží velká pochvala a uznání. Mladíci celkově prohráli pouze jednou a ztratili celkem 7 bodů. Tým kanonýrů slavil branku celkem 110xkrát a nejlepším střelcem týmu a celé soutěže se stal David Líska jehož 45 gólu je opravdu úctyhodný počet. Ještě jednou gratulujeme.

V sobotu odpoledne hrála Benfika se Šlapanicemi C. Naši hráli většinu utkání v deseti, přesto však díky zásahům fluktuanta Petláka M. a hvězdného Zapletala vyhráli naši 2:1. Blíže k zápasu v reportáži z utkání.