18.09.2011 PŘEČTENO : 4134
Všichni

Oslabený A-tým přišel o body až v závěru, B-tým nedokázal využít herní převahu, Dorostenci zbořili Žabčice

Újezd hrál do 30 minuty vyrovnanou partii, poté ale dostal druhou žlutou Horáček M. a museli jsme hrát zbytek utkání v početní nevýhodě. Bohužel jsme přišli o cennou remízu až v 91. minutě. Opět jsme potvrdili slabinu posledních zápasů a to střeleckou impotenci. Se šesti body jsme spadli na 11-13. místo v tabulce. Příští týden se naši opět ukáží na domácím hřišti přejme si úspěšnější představení.

Béčko celkem okatě přehrávalo soupeře ze špice tabulky, ale bohužel to naši nedokáli vyjádřit i gólově, proto výsledek 0:0 je ztrátou spíše pro náš celek. V příštím kole se naši opět představí doma ve velice prestižním utkání s přímým konkurentem o postup týmem Měnína B.

Dorost si po kanonádě z minulého kola poradil s týmem Žabčic a na tamním hřišti zvítězil 6:1. Druhá vysoká výhra v řadě je příšlibem, kanonýři Kašparovský, Kroupa, Galečka a Staňa se trefili ve druhém zápase po sobě.