SK Újezd u Brna     oddíl kopané
13.11.2011 PŘEČTENO : 4080
Všichni

Újezd po dvou domácích výhrach čeká klidná zima

Naši borci se doma utkali s týmem Starého Poddvorova. V první půli se hrálo dost z ostra, vedli jsme brzo 1:0 gólem z penalty. Ale hostům se na oplátku podařilo zlikvidovat kotník Mlatečkovi. Místo něj šel do hry Popelák Jaroslav. V druhé půli utekl Horajda a parádně přeloboval vyběhnuvšího golmana. Naši vzorně vydřeným výkonem ukončili podzimní část sezóny a nás teď čeká doba klidu, ještě předtím ale 19.11. akce pro všechny hráče,fanoušky a tak podobně zabijačková zakončená.

Tipovací soutěž finišuje famózním závěrem. Před posledním kole byli na špici Jura a AD_petly se 46 body. V těchto chvílích jsou známi výsledky 6 ze 7 utkání posledního kola a oba tito borci všech šest utkání trefili, což je absolutně neuvěřitelné a znamená to že jsou srovnaní s 51 body a rozhodne výsledek posledního zápasu. Podotýkám, že opisování není možné, takže de opravdu o úctyhodný výkon obou.

Pokud ještě čas dovolí mohlo by se spustit hodnocení hráče podzimu, tato anketa je nejistá vzhledem k časové náročnosti.