07.04.2012 PŘEČTENO : 3950
Všichni

Katastrofa odvrácena až v nadstavení

Málem ostudou skončilo slavné El Clásico mezi našim B-týmem a rivalem z přespolních Žatčan. Hosté překvapivě nehráli v zápase třetí housle jako vždy, ale pěkně se do našich obuli. Naši sice vedli po 20 minutách 2:0 a vypadalo to, že derby dopadne jako obvykle, ale hostům se podařilo do poločasu snížit a dokonce i vyrovnat.

Kdo věřil, že se po půli něco změní a naši soupeře zlomí, mýlil se. Žatčanští šli dokonce do vedení a schylovalo se k nejhoršímu, v tu chvílí už někteří hráči přemýšleli, jaké to bude po delší době cestovat újezdským potrubím. V nadstaveném čase se našim podařilo naštěstí alespoň srovnat, zachráncem byl Horáček Libor a už se mu staví na náměstí socha. Výsledek je přesto velké zklamání pro fanoušky. Zatímco naši hráčí budou po dobu několika dní vystavení v posměch a budou se stranit veřejnosti, v Žatčanech se bude několik týdnu slavit.