SK Újezd u Brna     oddíl kopané
24.10.2021 PŘEČTENO : 1872
Všichni

Újezd ml. příp. : Medlov 3:6

Dnes 24. října 2021 v 10 hodin sehrála mladší přípravka poslední zápas podzimní sezóny s Medlovem. Již v první minutě otevřeli skóre hosté. Zásluhou Kubíka Borovičky a Adama Drlíka skončila první třetina 2:1 pro domácí tým. Během druhé třetiny byly síly vyrované, domácí díky Kubíkovi opět skórovali, hosté přidali 2 branky. Stav po druhé třetině rezmíza 3:3. Obrat, stejně jako v předchozích třech zápasech s Blučinou, Vojkovicemi a Těšany, nastal během třetí třetiny, kdy Medlov, díky důslednému napadání našich hráčů, přidal 3 branky, Újezdu se bohužel skórovat nepořadilo. Medlov dnes zaslouženě vyhrál 6:3.