22.09.2022 PŘEČTENO : 1000
A-tým

hostíme béčko Rosic

Poslední výsledky nás nezastihly v herní pohodě. 3 prohry v řadě nás vyvedly z komfortní zóny a následující zápasy jsou velmi důležité a je nutné začít zase sbírat body. Našim dalším soupeřem je FC Slovan Rosice B. Nováček soutěže má za sebou solidní výsledky a pohybuje se v klidných vodách středu tabulky.  My jsme klesli na 11. příčku a musíme se vyhrabat směrem vzhůru.

Rosice táhl v minulé sezóně střelecky Miroslav Kozel, jehož start ovšem může překazit povolání do 3. ligového Rosického áčka.  V minulém kole si soupeř poradil s Božicemi 4:1.

My jsme odehráli mizerné utkání v Tuřanech a zaslouženě jsme prohráli. O reparát musíme zabojovat v domácím těžkém zápase, který začíná ve 13:00.

Béčko prohrálo 2:3 ve Šlapanicích i když v utkání vedlo 2:0. Nicméně domácí byli silnější druhou půli a gólem z poslední minuty otočili skóre utkání.
V neděli hostíme Podolí B, které si minulý týden proti viničným Šumicím připsalo první výhru v sezóně po výsledku 3:1. Je to důležitý zápas, kterým můžeme potvrdit 100% domácí bilanci a upevnit si pozici v horní polovin tabulky.
Utkání začíná v 15:30